GOTD: Flow Architect Studio 3D za darmo

Dodał: admin wrzesień - 12 - 2012

Dzisiejsza promocja darmowego oprogramowania z serwisu Giveaway of the Day to szansa na zgarnięcie produktu stworzonego przez polską firmę Pixelplan, a służący do projektowania i tworzenia trójwymiarowych prezentacji. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Flow Architect Studio 3D. Produkt ten oferowany jest standardowo w cenie 63$. Jak na polskiego producenta przystało, aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Promocja będzie aktywna tylko do jutra – 13 września, do godz. 9:00 rano.

 

Tym razem w serwisie Giveaway of the Day trafiła nam się promocja oprogramowania polskiego producenta. I to oprogramowania nie byle jakiego, bo Flow Architect Studio 3D jest narzędziem przeznaczonym do trójwymiarowego projektowania i tworzenia prezentacji. Aplikacja pozwala na trójwymiarowe wizualizowanie dowolnej sceny, przestrzeni, obiektu, np. budynku, wnętrza, produktu.

Przygotowane z pomocą Flow Architect Studio 3D prace możemy prezentować w postaci statycznych zdjęć, dynamicznych filmów czy wreszcie za pomocą tzw. wirtualnego spaceru, pozwalającego na swobodne poruszanie się po wirtualnej scenerii. Gotowy projekt możemy zapisać w postaci wygodnego, wykonywalnego pliku EXE, bądź też w postaci projektu w formacie O4C.

Przykładowe zastosowania programu Flow Architect Studio 3D (ze strony producenta):

  • Wirualne spacery 3D.
  • Wizualizacja architektury.
  • Prezentacje budynków i wnętrz dla celów treningowych.
  • Prezentacje wystroju i dekoracji wnętrz (np. mebli).
  • Prezentacje aranżacji wnętrz.
  • Wizualizacje rozmaitych obiektów użytkowych.
  • Pomoc w projektowaniu budynków, domów, mieszkań, apartamentów i przestrzeni.
  • Trójwymiarowe prezentacje rozmaitych obiektów i produktów.

Program Flow Architect Studio 3D powinien poprawnie współpracować z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ 2003/ Vista/ Server 2008/ 7.  Wielkość pliku instalacyjnego programu to 46.4 MB

Jak zdobyć Flow Architect Studio 3D za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.