GOTD: PDF Combine za darmo

Dodał: admin wrzesień - 2 - 2012

Na niedzielę administratorzy serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day przygotowali promocję oprogramowania firmy PDFZilla, dzięki czemu stoimy przed szansą zdobycia narzędzia do łączenia wielu plików PDF w jeden dokument. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PDF Combine. Narzędzie to jest oferowane standardowo w cenie 30$. Aplikacja ta posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 3 września, do godz. 9:00 rano.

 

PDF Combine to produkt  przeznaczony tylko i wyłączenie do łączenia pojedynczych plików PDF w jedną całość. Trzeba przyznać, że cena tego produktu jak na tak wąski zakres zastosowań jest naprawdę wysoka, zważywszy przy tym na fakt, że wiele darmowych konwerterów plików PDF oferują taką funkcjonalność jako jeden z modułów programu całkowicie za darmo.

Przyjrzyjmy się jednak co dokładnie oferuje PDF Combine. Autorzy tego programu zapewniają, że jest to bardzo łatwe w obsłudze i skuteczne w działaniu narzędzie pozwalające na połączenie kilku dokumentów z zachowaniem ich oryginalnego układu. Taka precyzja działania przydaje się szczególnie podczas łączenia ważnych dokumentów urzędowych, rachunków, faktur czy np. umów.

PDF Combine został wyposażony w szybki silnik przetwarzający dzięki czemu proces łączenia ma odbywać się naprawdę szybko. Dodatkowo PDF Combine automatycznie dodaje do tworzonego dokumentu zakładki pomagające w szybkim dostępie do poszczególnych dokumentów, które zostały połączone.

Program PDF Combine został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ 2000/ 2003/ Vista/ 7/ 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9.79 MB.

Jak zdobyć PDF Combine za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.