GOTD: RealA2V za darmo

Dodał: admin wrzesień - 16 - 2012

Niedzielna promocja przygotowana przez administratorów witryny Giveaway of the Day pozwoli nam wzbogacić się o oprogramowanie Dr. Alaa Sadik, służące do konwersji plików dźwiękowych do postaci plików wideo. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu RealA2V. Standardowo produkt ten można nabyć za pośrednictwem strony producenta w cenie 25$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna jedynie do jutra – 16 września do godz. 9:00

Program RealA2V został stworzony z myślą o osobach, które chciałyby się dzielić z innymi użytkownikami Internetu swoimi ulubionymi nagraniami lub innymi plikami dźwiękowymi. Jak wskazuje producent, dzielenie się plikami dźwiękowymi nie jest takie łatwe gdyż np. ani YouTube ani Facebook nie oferuje możliwości uploadowania plików audio. Problem ten ma rozwiązać właśnie RealA2V, oferując możliwość szybkiego i łatwego konwertowania plików dźwiękowych do postaci klipów wideo, które bez problemów możemy wgrać np. do serwisu YouTube.

Głównym atutem programu RealA2V ma być brak konieczności korzystania z programów do do edycji plików wideo i konieczności czasochłonnego kompilowania interesującej nas ścieżki dźwiękowej np. z sekwencją obrazków, które w rezultacie stworzą pożądany przez nas plik wideo. RealA2V wykorzystuje inteligentną technikę łączenia wskazanego przez nas pliku dźwiękowego z pojedynczym obrazkiem, tworząc w ten sposób statyczny klip wideo.

Program RealA2V został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP/ Vista/ 7/ 8 (x32/x64. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 16.1 MB.

Jak zdobyć za darmo RealA2V?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.