GOTD: uRex DVD Ripper Platinum za darmo

Dodał: admin wrzesień - 7 - 2012

Na dobry początek zbliżającego się wielkimi krokami weekendu, serwis z oprogramowniem Giveaway of the Day serwuje nam promocję produktu firmy uRexsoft Inc., służącego do rippowania i konwersji filmów na płytkach DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu uRex DVD Ripper Platinum. Standardowa cena tego produktu nieco wzrosła i obecnie wynosi już ok. 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać tylko do jutra – 8 września, do godz. 9:00 rano.

uRex DVD Ripper Platinum to funkcjonalne oprogramowanie przeznaczone do rippowania filmów z płyt DVD, w pełni kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows XP, VISTA and Windows 7. Jak informuje nas producent tej aplikacji, uRex DVD Ripper Platinum pomoże nam łatwo przekonwertować ulubione filmy na płytach DVD do postaci klipów wideo w formatach AVI, WMV, MP4, MOV, M4V, 3GP, MPG, MPEG, FLV, itd. Co więcej aplikacja pozwala również na tworzenie filmów, które można odtworzyć na telefonach komórkowych wyposażonych w system Android, urządzeniach iPhone, iPod, iPad, PSP i innych.

Jaki są najważniejsze możliwości produktu uRex DVD Ripper Platinum?

  • Rippowanie i konwersja filmów na DVD do formatów MP4, AVI, WMV, MOV, FLV, M4V i innych
  • Rippowanie i konwersja filmów dla urządzeń przenośnych iPod, iPad, iPad 2, iPhone, Apple TV, Android, PSP i innych
  • Wyodrębnianie ścieżek dźwiękowych z płyt DVD i ich zapis w postaci plików MP3, WMA, WAV, AAC, M3A, itd.
  • Edycja plików wideo poprzez przycinanie, dzielnie, dopasowywanie ustawień jasności i kontrastu oraz innych efektów.
  • Zapisywanie pojedynczych klatek filmu w postaci plików JPG lub BMP.

uRex DVD Ripper Platinum powinien poprawnie współpracować z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista (x32/x64), Windows 7 (x32/x64), Windows 8. Producent zaleca, by komputer wyposażony był w procesor o częstotliwości co najmniej 1 GHz., minimum 256 MB pamięci RAM oraz posiadał przynajmniej 100 MB wolnej przestrzeni dyskowej na potrzeby instalacji produktu. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 14.7 MB

Jak zdobyć uRex DVD Ripper Platinum za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.