Mobile Video 2 dziś za darmo

Dodał: admin wrzesień - 25 - 2012

W serwisie z promocjami oprogramowania BitsDuJour gości dzisiaj dobrze nam już znana niemiecka firma Engelmann Media, która przeprowadza akcję dotyczącą swojego narzędzia do konwersji plików wideo dla urządzeń mobilnych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Mobile Video w wersji 2.0. Standardowo produkt ten w chwili obecnej jest oferowany w cenie ok. 25$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać tylko do jutra – 26 września, do godz. 9:00 rano.

 

Do bardzo pokaźnego grona oprogramowania służącego do konwersji plików wideo dołącza tym razem kolejne narzędzie firmy Engelmann Media. Mobile Video 2.0 to – jak sama nazwa wskazuje – narzędzie przeznaczone do konwersji filmów na płytach DVD oraz plików wideo do formatów odtwarzanych przez urządzenia przenośne. Producent chwali się przy tym, że Mobile Video 2.0 obsługuje wiele urządzeń: Sony PSP, Microsoft Zune, Apple iPod touch oraz iPhone, przenośne odtwarzacze multimediów, nawigacje oraz smartfony działające w oparciu o system Android.

Producent zapewnia, że obsługa Mobile Video 2.0 jest bardzo prosta i intuicyjna. Z pomocą programu możemy przekonwertować zarówno całe filmy DVD jak i poszczególne jej rozdziały, a także standardowe klipy wideo. Aplikacja przygotowuje wyjściowy film w akceptowalnym przez dane urządzenie formacie z zachowaniem jak najwyższej możliwej jakości dźwięku i obrazu.

Program Mobile Video 2.0  został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ 7/ 8. Wymagana jest również obecność środowiska .net 3 Framework (automatycznie doinstalowywany w przypadku braku obecności w systemie) .

Jak zdobyć Mobile Video 2.0 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.