GOTD: Sothink SWF Catcher 2.6 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 18 - 2012

Gościem dzisiejszej promocji w serwisie Gvieaway of the Day jest firma Sothink Software zajmująca się m.in. produkcją oprogramowania do obróbki plików SWF, proponująca tym razem właśnie narzędzie do przechwytywania plików w formacie SWF. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Sothink SWF Catcher 2.6. Standardowo produkt ten można nabyć za pośrednictwem strony producenta w cenie 80$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna jedynie do jutra – 19 września do godz. 9:00.

Sothink SWF Catcher 2.6 to zaawansowane narzędzie przeznaczone do przechwytywania plików flash w formacie SWF. Aplikacja została wyposażona aż w cztery różne mechanizmy pozwalające na „wyciągnięcie” i zapisanie pliku SWF. Przechwytywanie może odbywać się poprzez pliki pamięci podręcznej przeglądarki (IE, Firefox, Chrome), pliki lokalne (.air, .apk, .exe, .swc), uruchomione procesy bądź też przechwytywanie online z pomocą odpowiedniej wtyczki.

Sothink SWF Catcher 2.6 pozwala na szybkie i wygodne podejrzenie zawartości pliku SWF i jego bezproblemowe zapisanie na dysku twardym naszego komputera. Jak wskazuje producent, oprogramowanie Sothink SWF Catcher 2.6 może przydać się w szczególności do przechwytywania filmów, gier, animacji, bannerów i innych elementów stworzonych przy użyciu technologii flash.

Program Sothink SWF Catcher 2.6 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 7 (x32/x64), Server2003, Sever2008, Vista, XP. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 17.5 MB.

Jak zdobyć za darmo Sothink SWF Catcher 2.6?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

 


3 komentarze to “GOTD: Sothink SWF Catcher 2.6 za darmo”

  1. Aguarius pisze:

    Jak mam się zarejestrować na forum? Podaję ilość liter w słowie „Lipiec” zarówno słownie jaki i cyfrą i nic!

  2. admin pisze:

    Spróbuj zarejestrować się jeszcze raz. Problem nie powinien już mieć miejsca.

  3. Aguarius pisze:

    Ok. Dzięki

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.