Trend Micro Internet Security 2012 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 1 - 2012

Po dłuższej przerwie wreszcie pojawiła się kolejna promocja z oprogramowaniem antywirusowym w roli głównej. Dzięki akcji marketingowej przeprowadzanej przez wietnamski oddział firmy Trend Micro możemy zgarnąć kompletny pakiet zabezpieczający. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Trend Micro Internet Security 2012 wraz z kluczem licencyjnym ważnym przez 180 dni. Standardowa cena produktu z roczną licencją to ok. 50 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Zanim przejdziemy do krótkiego przedstawienia samego produktu, chciałbym wskazać że wietnamski oddział firmy Trend Micro przygotował tę promocję w związku z ważnym wietnamskim świętem. Otóż dzień 2 września w Socjalistycznej Republice Wietnamu jest świętowany jako dzień uzyskania niepodległości. Szkoda, że polskie oddziały producentów oprogramowania antywirusowego nie pokusiły się na podobne akcje rozdawnicze, ale może za kilka lat doczekamy się specjalnej promocji z okazji 11 listopada ;)

Trend Micro Internet Security 2012 to pakiet zabezpieczający zapewniający kompleksową ochronę komputera przed szkodliwym oprogramowaniem. Co ciekawego znajdziemy w tym pakiecie? Producent programu wśród głównych cech tego oprogramowania wymienia:

  • Program antywirusowy chroniący nas przed takimi zagrożeniami jak wirusy, spyware i inne szkodliwe oprogramowanie. Ochroną aplikacji objęte są także komunikatory internetowe oraz poczta elektroniczna.
  • rozbudowana ochrona antyspamowa
  • moduł chroniący nas przed niebezpiecznymi odnośnikami i witrynami internetowymi
  • ochronę rodzicielską
  • ochronę dysków wymiennych, pendrive itd.

W wersji oznaczonej numerem 2012 Trend Micro Internet Security został wzbogacony o 2 kolejne moduły: Home Network Control, który pomoże zarządzać i utrzymać odpowiedni poziom bezpieczeństwa w sieci domowej oraz Wi-Fi Intrusion Detection, którego zadaniem jest zapobieganie włamaniom i nieuprawnionym dostępem do sieci bezprzewodowej Wi-Fi.

Jak widać z powyższego opisu pakiet ten oferuje raczej standardowe funkcje jakich możemy wymagać od współczesnego pakietu zabezpieczającego. Trend Micro Internet Security 2012 pod względem wykrywalności jest raczej średniakiem i przeglądając testy oprogramowania antywirusowego i zabezpieczającego nie spodziewajcie się, że znajdziecie go na szczycie tabeli rankingowej. Warto również wspomnieć, że pewną bolączką pakietu jest spore zapotrzebowanie na zasoby systemowe, nie warto go więc instalować na starych maszynach.

Jak zdobyć Trend Micro Internet Security 2012 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i wypełnić prosty formularz rejestracyjny. Ponieważ strona jest w języku wietnamskim, warto skorzystać z pomocy translatora. Klucz należy aktywować do końca roku!

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.