GOTD: 25 Clips za darmo

Dodał: admin październik - 6 - 2012

Tym razem administratorzy serwisu z promocjami oprogramowania – Giveaway of the Day przygotowali akcję marketingową organizowaną wspólnie z firmą M8 Software, a dotyczącą rozbudowanego zamiennika systemowego schowka. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu25 Clips. Narzędzie to jest standardowo oferowane w cenie ok. 10$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja jak zwykle będzie aktywna tylko do jutra – 7 października, do godz. 9:00 rano.

25 Clips to oprogramowanie celujące w nisze narzędzi uzupełniających funkcjonalność nazbyt prostego, systemowego schowka. Producent tego programu chwali się, że 25 Clips to najprostszy spośród wszystkich dostępnych na rynku narzędzi tego typu. I rzeczywiście 25 Clips prezentuje się tak prosto, że aż wręcz ascetycznie. Autorzy produktu wskazują, że za prostotą budowy idzie również prostota i łatwość użytkowania.

25 Clips rozszerza możliwości systemowego schowka umożliwiając przechowywanie 25 ostatnio kopiowanych elementów oraz dając szybki dostęp do podglądu tych obiektów. Aplikacja pozwala także na szybkie użycie wszystkich zachowanych elementów. Wystarczy kliknąć na interesujący nas obiekt by go użyć. Możemy też przypisać elementom odpowiednie skróty klawiszowe.

Program 25 Clips współpracuje poprawnie z komputerami wyposażonymi we wszystkie systemy operacyjne firmy Microsoft począwszy od Windows 98, a kończąc na Windows 7. Wielkość   pliku instalacyjnego programu to 8.95 MB.

Jak zdobyć 25 Clips za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra, do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: 25 Clips za darmo”

  1. niby fajnie że za darmo ale to kolejny zbędny program, którego użyje się raz na pół roku a zaśmieci system.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.