GOTD: Batch Picture Resizer 4.0 za darmo

Dodał: admin październik - 10 - 2012

Dzisiejsza akcja rozdawnicza serwisu Giveaway of the Day dotyczy oprogramowania do edycji grafiki. Dzięki współpracy z firmą SoftOrbis możemy zaopatrzyć się w narzędzie przeznaczone do masowej zmiany rozmiaru plików graficznych.  Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Batch Picture Resizer w wersji 4.0. Standardowo produkt ten w chwili obecnej jest oferowany w cenie ok. 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać tylko do jutra – 11 października, do godz. 9:00 rano.

Batch Picture Resizer 4.0 to narzędzie przeznaczone dla osób, które często stoją przed koniecznością wykonania operacji zmiany rozmiaru wielu plików graficznych, bądź też opatrzenia ich cyfrowym znakiem wodnym. Wykonanie tych czynności ręcznie na każdym zdjęć z osobna przy dużej ich ilości może zająć całą wieczność. Batch Picture Resizer 4.0 ma pomóc nam wykonać taką operację w ciągu zaledwie kilku chwil.

Firma SoftOrbis zapewnia, że Batch Picture Resizer 4.0 współpracuje ze wszystkimi najpopularniejszymi formatami zapisu plików graficznych, w tym m.in. JPG, BMP, TIFF, GIF, PNG, PCX, TGA. Aplikacja jest w stanie dokonać hurtowej zmiany rozmiaru zdjęcia, a także je obrócić, odbić, przekonwertować do skali szarości lub dokonać optymalizacji poziomów przy pomocy zaledwie jednego kliknięcia. Batch Picture Resizer stara się przy tym zachować jak najwyższą możliwą jakość zdjęć.

Program Batch Picture Resizer 4.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 8.94 MB.

Jak zdobyć Batch Picture Resizer 4.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.