GOTD: Fall Season Animated Wallpaper za darmo

Dodał: admin październik - 7 - 2012

Tym razem niedziela w serwisie z promocjami Giveaway of the Day nie upłynie pod znakiem typowego oprogramowania. Administratorzy dają dziś za to możliwość zaopatrzenia się w animowaną tapetę pulpitu o tematyce jesiennej. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Fall Season Animated Wallpaper. Tapeta ta jest standardowo oferowana w cenie  zaledwie ok. 8$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja jak zwykle będzie aktywna tylko do jutra – 8 października, do godz. 9:00 rano.

Niedziela to specyficzny dzień dla serwisu z promocjami oprogramowania Giveaway of the Day, bo często właśnie ostatni dzień tygodnia jest wybierany do organizowania akcji rozdawniczych specyficznych systemowych gadżetów w postaci animowanych tapet czy wygaszaczy ekranu. W organizowaniu tych drugich przoduje firma Astro Gemini Software, natomiast dziś mamy do czynienia z ofertą AnimatedWallpaper7.

AnimatedWallpaper7 posiada w swojej ofercie sporo różnorodnych, tematycznych animowanych tapet. Dzięki tej promocji możemy zaopatrzyć się w Fall Season Animated Wallpaper, animowany obraz o tematyce jesiennej, a konkretnie przedstawiający piękny las w typowych barwach jesieni – żółciach i czerwieniach. W sam raz na poprawę nastroju w ciemne i ponure, deszczowe dni.

Jak zdobyć Fall Season Animated Wallpaper za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra, do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.