GOTD: iSpring Converter za darmo

Dodał: admin październik - 31 - 2012

Dzięki dzisiejszej promocji organizowanej przez serwis Giveaway of the Day wspólnie z firmą iSpring Solutions, możemy wzbogacić się o narzędzie przeznaczone do konwersji prezentacji PowerPoint do postaci plików HTML5. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu iSpring Converter. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie aż ok. $100 Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle jest ważna tylko do dnia jutrzejszego – 1 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

iSpring Converter to zaawansowane narzędzie przeznaczone do wykonywania konwersji prezentacji programu PowerPoint do postaci plików stron internetowych HTML zgodnych z HTML5. Jak zapewnia producent, iSpring Converter w pełni wspiera obsługę wszystkich obiektów obecnych w prezentacjach, m.in. animacji, przejść, odsyłaczy, osadzonych klipów audio i wideo. Dzięki temu aplikacja jest w stanie bardzo dokładnie odwzorować układ i wygląd oryginalnej prezentacji.

Ponadto program iSpring Converter posiada narzędzia, które umożliwią wzbogacenie naszej prezentacji o nowe obiekty. I tak producent chwali się możliwością osadzenia obiektów webowych jak np. klipy z serwisu YouTube, przy użyciu zaledwie jednego kliknięcia myszką. Efektem pracy aplikacji są prezentacje HTML5, które możemy odtworzyć na iPadach i innych urządzeniach mobilnych, a także w zwykłych przeglądarkach internetowych, bez potrzeby instalowania jakichkolwiek dodatkowych wtyczek czy rozszerzeń.

Program iSpring Converter został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 7/ Vista/ XP (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 35.7 MB.

Jak zdobyć iSpring Converter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Paczka dla systemów 64-bitowych

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: iSpring Converter za darmo”

  1. Leszek pisze:

    Niestety program działa tylko z PowerPoint 2007 lub 2010 starszych wersji nie obsługuje

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.