GOTD: Paragon Partition Manager 12 Home za darmo

Dodał: admin październik - 17 - 2012

Wraz z dzisiejszą odsłoną promocji w serwisie Giveaway of the Day ze swoją akcją rozdawniczą powraca firma Paragon Software. Do wzięcia jest jeden z bardziej rozpoznawalnych produktów tej firmy – narzędzie do partycjonowania dysków. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Paragon Partition Manager 12 Home w wersji Special Editon. Standardowa cena tego narzędzia wynosi 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać tylko do jutra – 18 października, do godz. 9:00 rano.

Paragon Partition Manager Home 12 Special Edition to specjalna kompilacja jednej z bardziej rozpoznawalnych aplikacji firmy Paragon, służącej do wykonywania operacji na partycjach. Znajdziemy tu więc tak podstawowe funkcje jak tworzenie, kopiowanie, formatowanie czy usuwanie partycji. Oczywiście na tym nie kończy się funkcjonalność programu. Producent narzędzia tak opisuje najciekawsze nowości i przydatne funkcje, które można znaleźć Paragon Partition Manager SE 11:

Nowe funkcje programu Paragon Partition Manager 12 Home Special Edition:

Producent na stronie promocji chwali się dwiema nowymi funkcjami, chociaż można spodziewać się, że wraz z kolejną funkcją doszło również do jakichś mniejszych poprawek i usprawnień. Najważniejsze zmiany w wersji oznaczonej numerem 12 to:

  • zupełnie nowy silnik programu – producent chwali się, że jest to zupełnie nowy i niezwykle wydajny, uniwersalny silnik do wszelkich zdań związanych z partycjonowaniem i współpracujący ze wszystkimi nowszymi dyskami twardymim
  • funkcja podziału partycji – głównym zastosowaniem tego modułu ma być możliwość łatwego podziału partycji w ten sposób, że oddzielimy partycję systemową od partycji zawierającej pozostałe dane.

Najważniejsze funkcje programu Paragon Partition Manager 12 Home Special Edition:

  • podstawowe i zaawansowane operacje na partycjach. tworzenie, formatowanie, kasowanie, przywracanie, zmiana rozmiaru oraz łączenie partycji bez utraty danych, a także redystrybucja wolnej przestrzeni dyskowej.
  • funkcje kopiowania. Możliwość kopiowania całego dysku twardego bądź pojedynczej partycji. Program umożliwia nawet zmianę rozmiaru partycji podczas jej kopiowania
  • Zarządzanie procesem bootowania. Łatwe włączanie i wyłącznie boot managera oraz ustawianie środowiska multi-bootującego.
  • optymalizacja wydajności. Automatyczne „wyrównanie” partycji podczas operacji partycjonowania lub kopiowania partycji, w celu optymalizacji wydajności dysku twardego. Różne strategie defragmentacji systemu plików w zależności od trzech parametrów (daty pliku, wielkości pliku, położenia katalogu).
  • podstawowe funkcje tworzenia kopii zapasowych i ich przywracania. Możliwość tworzenia obrazów dysków i partycji bez potrzeby opuszczania systemu Windows dzięki wykorzystaniu technologii Paragon Hot Backup.

Program Paragon Partition Manager 12 Home Special Edition został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ 2000/ Vista/ 7. Do poprawnej pracy wymaga komputera z procesorem klasy Intel Pentium taktowanego z częstotliwością co najmniej, 300MHz, przynajmniej 128 MB pamięci RAM (producent rekomenduje jednak 256 MB albo więcej), a także 250 MB wolnej przestrzeni dyskowej. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 202 MB.

Jak zdobyć Paragon Partition Manager 12 Home SE za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.