GOTD: PowerArchiver 2012 Standard za darmo

Dodał: admin październik - 11 - 2012

Serwis Giveaway of the Day ma dzisiaj coś dla osób poszukujących dobrego oprogramowania do kompresji i archiwizacji danych. Do wzięcia jest bowiem tzw. paker plików, stanowiący bezpośrednią konkurencję dla programów WinRAR czy WinZip. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PowerArchiver 2012 w wersji Standard Standardowo produkt ten w chwili obecnej jest oferowany w cenie ok. 23$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać tylko do jutra – 12 października, do godz. 9:00 rano.

PowerArchiver 2012 Standard to narzędzie przeznaczone do kompresji i dekompresji danych, oferujące najpełniejsze – w porównaniu do innych tego typu produktów –  wsparcie dla formatów ZIP oraz ZIPX. Jak chwali się producent, PowerArchiver 2012 Standard jest programem w pełni kompatybilnym z takimi aplikacjami jak WinZip czy SecureZip.

Narzędzie wspiera kompresję wielordzeniową, będącą w stanie wykorzystać nieograniczoną liczbę rdzeni procesora i przyśpieszając tym samym proces pakowania danych w bardzo odczuwalny sposób. Czas kompresji w porównaniu do innych archiwizerów może ulec nawet kilkunastukrotnemu zmniejszeniu. Koronnym argumentem mają być przeprowadzone przez producenta badania, które wskazują, że PowerArchiver 2012 Standard jest aż o 15% szybszy niż WinRAR.

Aplikacja umożliwia odczyt i zapis plików (pełne wsparcie) w następujących formatach:

ZIP, RAR, ZIPX, 7-ZIP, CAB, LHA (LZH), TAR, GZIP, BZIP2, ISO (ISO9660 i UDF – tylko w wersji PRO), BH, XXE, UUE, yENC oraz MIME (Base 64)

PowerArchiver 2012 Standard potrafi także dokonać odczytu i dekompresji plików w następujących formatach:

RAR, ARJ, ARC, ACE, MSI, NSIS, CHM, DMG, RPM, CPIO, VHD, XAR, LZMA, SquashFS, CramFS, ZOO, WIM plus ISO (ISO9660 oraz UDF).

PowerArchiver 2012 Standard został wyposażony również w zestaw dodatkowych udogodnień w postaci m.in. modułu do tworzenia kopii zapasowych, wypalania płyt, bezpiecznego klienta FTP, narzędzie SFX, konwersji i naprawiania uszkodzonych archiwów.

Program PowerArchiver 2012 Standard został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 / 7 / 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 16.9 MB.

Jak zdobyć PowerArchiver 2012 Standard za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


2 komentarze to “GOTD: PowerArchiver 2012 Standard za darmo”

  1. janek pisze:

    jest polish:)

  2. Stanisław pisze:

    Mnie na W2K nie udało się zainstalować.Producent podaje że program jest przeznaczony dla systemów:XP,Vista,7,Serwer 2003,Serwer 2008.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.