GOTD: Reg Organizer 5.46 za darmo

Dodał: admin październik - 2 - 2012

W dzisiejszej promocji właściciele serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day serwują nam oprogramowanie stworzone przez firmę ChemTable.com, a przeznaczone do pracy z rejestrem systemowym i jego optymalizacji. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Reg Organizer w wersji 5.46. Standardowo produkt ten jest obecnie oferowany w cenie 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna tylko do jutra – 3 października, do godz. 9:00 rano.

 

Reg Organizer 5.46 to funkcjonalne i elastyczne narzędzie zaprojektowane do czyszczenia, edycji i konserwacji oraz naprawiania błędów rejestru systemowego Windows. Dzięki rozbudowanemu wachlarzowi dostępnych funkcji aplikacja jest w stanie w znaczący sposób poprawić wydajność pracy całego systemu. Z kolei funkcja głębokiego przeszukiwania rejestru umożliwi znalezienie wszystkich kluczy rejestru dotyczących konkretnej aplikacji.

Reg Organizer 5.46 umożliwia łatwą edycję plików rejestru (.reg) oraz podglądnie ich zawartości bezpośrednio z poziomu systemowego Eksploratora Windows. Reg Organizer 5.46 został wyposażony także we wbudowane narzędzie do kompletnego odinstalowywania z systemu aplikacji zależnych. Producent zapewnia, że duża liczba dostępnych funkcji sprawia, że Reg Organizer 5.46 jest narzędziem przydatnym zarówno zwykłym użytkownikom, jak i administratorom systemów Windows.

Program Reg Organizer 5.46 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 7/ Vista/ XP (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.2 MB.

Jak zdobyć za darmo Reg Organizer 5.46?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.