GOTD: Start Menu X Pro za darmo

Dodał: admin październik - 9 - 2012

Tym razem administratorzy serwisu Giveaway of the Day przygotowali dla nas wspólnie z firmą Ordinary Soft promocję oprogramowania stanowiącego narzędzie do modyfikacji standardowego Menu Start do bardziej funkcjonalnej postaci. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Start Menu X Pro. Standardowo produkt ten jest w chwili obecnej oferowany w cenie ok. 20$. Aplikacja posiada intefejs w polskiej wersji językowej. Z promocji jak zwykle będzie można skorzystać do jutra – 23 grudnia, do godz. 9:00 rano

Start Menu X Pro to oprogramowanie stanowiące z jednej strony produkt przeznaczony do upiększania systemu Windows, a z drugiej strony jest to narzędzie, które pomoże dokonać modyfikacji standardowego Menu Start w ten sposób, że stanie się one bardziej funkcjonalne, a korzystanie z umieszczonych tam skrótów – po prostu szybsze. Jak chwalą się autorzy programu, Start Menu X Pro to zamiennik Menu Start przygotowany przez profesjonalistów z myślą o profesjonalistach.

Jak wskazuje producent, zaawansowani użytkownicy komputera mają często o wiele wyższe wymagania w stosunku do funkcjonalności, jaką mogą im zaoferować standardowe komponenty systemu Windows. Proste i eleganckie systemowe Menu Start przestaje być przejrzyste, gdy na liście programów znajdą się dziesiątki, a nawet setki pozycji. Użytkownicy posiadający wiele programów potrzebują narzędzia, które pozwoli szybko dotrzeć do interesującego elementu bez konieczności żmudnego przewijania i przeszukiwania listy.

Firma OrdinarySoft zapewnia, że Start Menu X Pro umożliwia szybkie uruchamiania wybranych pozycji Menu Start przy pomocy zaledwie jednego kliknięcia – bez potrzeby wykonywania dodatkowych kliknięć czy przewijania listy. Aplikacja daje możliwość do przypisywania głównego programu do danego folderu, który zostanie uruchomiony automatycznie po kliknięci w ten folder. Dzięki Start Menu X Pro zyskamy również możliwość organizowania skrótów w kartach oraz tworzenia wirtualnych grup.

Sposób działania programu Start Menu X Pro obrazuje krótka prezentacja:

Program Start Menu X Pro został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 7, 8, Vista, XP (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.7 MB.

Jak zdobyć Start Menu X Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: Start Menu X Pro za darmo”

  1. admin pisze:

    @ Anonim
    Nie trzeba być omnibusem, żeby zauważyć że to oczywista omyłka. Tak, czy inaczej błąd w tekście nie uprawnia do używania wulgaryzmów – komentarz usunięty.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.