GOTD: WinX DVD Ripper Platinum 6.9.2 za darmo

Dodał: admin październik - 5 - 2012

Firma Digiarty Software po dłuższej przerwie ponownie atakuje z kolejną akcją swojego sztandarowego produktu do rippowania filmów z płyt DVD, tym razem przy współpracy z serwisem z promocjami Giveaway of the Day. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX DVD Ripper Platinum w wersji 6.9.2. Narzędzie to jest standardowo oferowane w cenie 46$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Tym razem administratorzy odeszli od standardowej reguły i dzięki temu promocja będzie aktywna aż 8 października, do godz. 9:00 rano.

WinX DVD Ripper Platinum to oprogramowanie przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych posiadanych przez nas filmów na płytkach DVD poprzez ich rippowanie i konwersję do popularnych formatów zapisu   plików wideo. Program ten był już przedmiotem tak wielu akcji  promocyjnych, że stali czytelnicy nie powinni mieć żadnych problemów z  przypomnieniem sobie funkcjonalności tego produktu. ;)

Dla  tych, którzy chcieliby się zapoznać z funkcjonalnością najnowszego  wydania produktu WinX DVD Ripper Platinum oraz z subiektywnymi  odczuciami naszego kolegi, który podjął się próby przetestowania i  zrecenzowania tego oprogramowania, zapraszam do zapoznania się z tym artykułem.

Firma Digiarty Software jak zwykle rozdaje najświeższe wersje swoich produktów. Oferowany dzisiaj WinX DVD Ripper Platinum 6.9.2 został wyposażony w następujące nowości i usprawnienia:

  • usprawnienia: nowa funkcja DVD Navigator Analysis w celu lepszej współpracy z najnowszymi dostępnymi na rynku filmami DVD
  • dodane: profile dostosowane do urządzenia Apple iPhone 5, pozwalające na optymalną konwersję materiału filmowego dla 4-calowego ekranu tegoż telefonu.

Program WinX DVD Ripper Platinum 6.9.2 do swojego działania wymaga obecności systemu  operacyjnego Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista , Windows 7 lub Windows 8. Wielkość   pliku instalacyjnego programu to 25 MB.

Jak zdobyć WinX DVD Ripper Platinum 6.9.2 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do 8 października do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.