PDF Protector, Splitter and Merger dziś za darmo

Dodał: admin październik - 3 - 2012

Z kolei serwis z promocjami oprogramowania BitsDuJour ma dziś dla nas ofertę produktu z kategorii oprogramowania biurowego do dzielenia, łączenia oraz zabezpieczenia dokumentów w formacie PDF. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PDF Protector, Splitter and Merger Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie zaledwie 10$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle będzie aktywna jedynie do jutra – 4 października, do godz. 9:00 rano.

 

PDF Protector, Splitter and Merger to produkt indyjskiej firmy AlgoLogic, łączący w sobie funkcje kilku różnych narzędzi, które bardzo często są przez innych producentów oferowane oddzielnie. Z pomocą PDF Protector, Splitter and Merger możemy dzielić jeden dokument PDF na części, łączyć setki różnych pedeefów w jeden plik, a także zabezpieczać nasze dokumenty poprzez ich szyfrowanie z użyciem 128-bitowego klucza szyfrującego.

Główne cechy produktu PDF Protector, Splitter and Merger:

  • 128-Bitowe szyfrowanie
  • Możliwość szyfrowania plików w tym samym czasie
  • Możliwość ustawiania hasła właściciela i użytkownika dla plików PDF
  • Dzielenie plików PDF w trybie przetwarzania wsadowego z wieloma opcjami konfiguracyjnymi
  • Łączenie wielu dokumentów PDF w jeden plik

Jak zdobyć PDF Protector, Splitter and Merger za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.