SuperLauncher dziś za darmo

Dodał: admin październik - 5 - 2012

A co ciekawego przygotował nam dziś drugi z serwisów rozdawniczych? BitsDuJour ma dziś dla nas aplikację stworzoną przez firmę PCWinSoft Systems Informatica, służącą do szybkiego uruchamiania programów za pomocą skrótów klawiszowych. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SuperLauncher. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle będzie aktywna jedynie do jutra – 6 października, do godz. 9:00 rano.

SuperLauncher to narzędzie przeznaczone dla osób poszukujących rozwiązania pozwalającego na szybkie uruchamianie wybranych aplikacji, okien lub poleceń, dla których standardowe rozwiązanie w systemach Windows oparte o menu start jest niewystarczające i niewygodne.

SuperLauncher umożliwia tzw. mapowanie konkretnych klawiszy oraz ich kombinacji odpowiednim poleceniom. I tak dzięki produktowi SuperLauncher możemy np. zdefiniować indywidualne skróty klawiszowe dla najczęściej uruchamianych aplikacji, by w razie potrzeby błyskawicznie uruchomić potrzebne nam narzędzie przy użyciu klawiatury i bez potrzeby przedzierania się przez menu start czy wyszukiwanie ikony skrótu na pulpicie. Oprócz samych aplikacji, SuperLauncher może także otwierać wybrane pliki lub foldery bądź też wywoływać konkretne adresy internetowe.

Na uwagę zasługuje także zaimplementowany w produkcie SuperLauncher harmonogram, pozwalający na planowanie automatycznego wykonywania konkretnych poleceń w ściśle określonym czasie. Jak przykład zastosowania tej funkcjonalności producent wskazuje restart systemu o określonej godzinie czy nawet definiowanie wyskakujących przypomnień.

Jak zdobyć SuperLauncher za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.