1AVCapture ponownie za darmo

Dodał: admin listopad - 3 - 2012

Znana nam już firma PCWinSoft Systems, zajmująca się produkcją oprogramowania do tworzenia i edycji multimediów, przeprowadza kolejną akcję marketingową, dzięki której możemy wzbogacić się o program tego producenta. Tym razem mamy szansę zaopatrzyć się w narzędzie do przechwytywania obrazu i dźwięku. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu 1AVCapture. Standardowa cena tego produktu to obecnie 60$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Organizator nie sprecyzował czasu trwania promocji.

1AVCapture to uniwersalne narzędzie pozwalające na przechwytywanie, nagrywanie i transmisję strumieni audio i wideo. Jak chwali się firma PCWinSoft Systems, produkt ten pozwoli nam na przechwycenie, nagranie i transmisję wszystkiego co możemy usłyszeć lub zobaczyć na ekranie komputera, bez względu na źródło. Dzięki takiej funkcjonalności 1AVCapture stanowi proste w użyciu narzędzie pozwalające na nagrywanie plików audio i wideo, a także dzielenie się nimi z innymi osobami.

Do czego możemy wykorzystać ten produkt? Producent wskazuje, że 1AVCapture przyda się np. do rejestrowania strumieni audio i wideo transmitowanych za pośrednictwem Internetu, nagrywania filmów i plików dźwiękowych opublikowanych w Internecie, nagrywania i transmisji obrazu z naszego pulpitu lub uruchomionych przez nas programów i gier, obrazu z kamerki internetowej lub kamery cyfrowej. Nic nie stoi też na przeszkodzie by nagrywać swój głos, czy zgrywać ścieżki audio z płyt CD oraz DVD. Przechwycone za pomocą programu dane możemy zapisać do najpopularniejszych formatów zapisu plików multimedialnych, takich jak np. AVI, WMV, WAV, WMA, oraz MP3.

Program 1AVCapture został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows 98/ Me/ 2000/ XP/ 2003/ 2008/ Vista/ 7.

Jak zdobyć 1AVCapture za darmo?

Jak to zwykle bywa przy promocja organizowanych przez firmę PCWinSoft Systems, od zdobycia licencji dzieli nas tylko konieczność wypełnienie prostego formularza licencyjnego:

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.