AcroPano Photo Stitcher 2.1.4 za darmo

Dodał: admin listopad - 25 - 2012

Kolejna szybka promocja rozdawnicza w dniu dzisiejszym skierowana jest do osób poszukujących oprogramowania graficznego, który pozwoli na szybkie łączenie kilku zdjęć w jedną fotografię panoramiczną. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AcroPano Photo Stitcher w wersji 2.1.4. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie $99. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocyjnej oferty można korzystać jedynie do jutra – 26 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

AcroPano Photo Stitcher 2.1.4 to oprogramowanie przeznaczone do szybkiego przygotowywania zdjęć panoramicznych, składających się z kilku zwykłych fotek. Aplikacja została wyposażona w inteligentny algorytm, który potrafi automatycznie ustawić poszczególne zdjęcia w odpowiedniej kolejności i posklejać je, tworząc jedno zdjęcie panoramiczne.

AcroPano Photo Stitcher 2.1.4 został wyposażony w kilka trybów łączenia zdjęć, dzięki czemu program bez trudu poradzi sobie z tworzeniem zarówno panoram horyzontalnych, jak i wertykalnych. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników została oddana do użytku funkcja pracy w trybie manualnym, która daje nam pełną kontrolę nad sposobem łączenia zdjęć i tworzenia panoramy. Gotowe zdjęcia możemy zapisać w formatach JPEG (JPG), BMP, TIFF (TIF), PNG oraz TGA.

Program AcroPano Photo Stitcher 2.1.4 został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w system operacyjny Microsoft Windows 7 / Vista /XP / 2000 / 98. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.74 MB.

Jak zdobyć AcroPano Photo Stitcher 2.1.4 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

 


3 komentarze to “AcroPano Photo Stitcher 2.1.4 za darmo”

  1. poor pisze:

    Czy jest ktos komu udalo sie zarejestrowac i uruchomic ten program
    AcroPano Photo Stitcher 2.1.4 za darmo????

  2. Stanisław pisze:

    Pobrałem plik instalacyjny który miał być pełną wersją programu.Niestety programu nie udało się zainstalować 26 listopada po godz. 9:00.Na stronie promocji nie było żadnej informacji na temat terminu instalacji.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.