Aiseesoft Blu-ray to MKV Ripper dziś za darmo

Dodał: admin listopad - 22 - 2012

Kolejna w dzisiejszym dniu promocja oprogramowania to szybka akcja rozdawnicza firmy Aiseesoft Studio, dzięki której możemy wzbogacić się w ripper filmów z płyt DVD do postaci plików wideo MKV. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Aiseesoft Blu-ray to MKV Ripper. Standardowo produkt ten w chwili obecnej jest oferowany w cenie ok. 33$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać tylko do jutra – 16 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

Aiseesoft Blu-ray to MKV Ripper to zdaniem firmy Aiseesoft w pełni profesjonalny i funkcjonalny konwerter filmów. Zgodnie ze swoją nazwą narzędzie umożliwia przeprowadzanie konwersji materiału filmowego z płyt blu-ray do postaci standardowych klipów wideo w formacie MKV. Aiseesoft Blu-ray to MKV Ripper obsługuje również konwersję filmów 3D do 3D, 2D do 2D, 3D do 2D oraz 2D do 3D, a więc wszelkie możliwe kombinacje ;)

To jedna nie koniec atrakcji przygotowanych przez producenta programu. Aiseesoft Blu-ray to MKV Ripper pozwala bowiem również na konwersję filmów ze standardowych płytek DVD. Oprócz tego zgodnie z zapewnieniami producenta Aiseesoft Blu-ray to MKV Ripper poradzi sobie także z konwersją klipów wideo pomiędzy 2D a 3D.

W programie Aiseesoft Blu-ray to MKV Ripper (tak jak w większości dostępnych na rynku narzędzi tego typu) znajdziemy także moduły umożliwiające przeprowadzenie prostych czynności edycyjnych na konwertowanych plikach wideo. Producent chwali się również wsparciem dla konwersji do formatów czytelnych dla większości urządzeń przenośnych.

Program Aiseesoft Blu-ray to MKV Ripper  został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows NT4/ 2000/ 2003/ XP/ Vista/ 7.

Jak zdobyć Aiseesoft Blu-ray to MKV Ripper za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.