Batch File Renamer dziś za darmo

Dodał: admin listopad - 9 - 2012

Dzisiejszym gościem serwisu BitsDuJour jest m.in. firmy Algologic organizująca akcję rozdawniczą, będącą powtórką przeprowadzanej zaledwie kilka dni temu za pośrednictwem tego samego serwisu promocji narzędzia do szybkiej i masowej zmiany nazw plików. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Batch File Renamer.  Standardowo producent oferuje owo narzędzie w cenie ok. $30. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać jedynie do jutra – 10 listopada, do godz. 9:00 rano.

Tym razem wśród dostępnych na BitsDuJour zniżek na oprogramowanie komputerowe znajdziemy jedną, pozwalającą na zdobycie produktu całkowicie za darmo, która w istocie stanowi powtórkę zeszłotygodniowej akcji rozdawniczej. Niestety organizatorzy nie podają powodu tak szybkiej reaktywacji.

Batch File Renamer to narzędzie służące do hurtowej zmiany nazw plików w trybie przetwarzania wsadowego. Dzięki temu aplikacja jest w stanie przetwarzać jednocześnie setki plików. Jak zapewnia producent, obsługa programu jest banalnie prosta. Batch File Renamer umożliwia dodawanie, usuwanie wstawianie i zamianę tekstu w nazwie pliku. Możemy też dokonać konwersji wielkości liter w nazwie pliku.

Główne cechy produktu Batch File Renamer:

  • Funkcjonalny podgląd w czasie rzeczywistym.
  • Zmiana, dodawanie i usuwanie rozszerzeń za pomocą jednego kliknięcia.
  • Możliwość cofnięcia wprowadzonych zmian dzięki danym zapisanym w logach.
  • Hurtowa zmiana nazw plików MP3
  • zmiana, usuwanie i wklejanie dowolnego ciągu znaków wewnątrz nazwy plików.
  • Konwersja wielkości liter w nazwie pliku
  • Możliwość automatycznego zaopatrywania plików w oznaczenia liczbowe na postawie zdefiniowanych kryteriów.
  • Usuwanie zbędnych spacji i innych niechcianych znaków.
  • Możliwość stosowania wielu reguł przy wykonywaniu jednej operacji.

Program Batch File Renamer został przystosowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ Windows 7.

Jak zdobyć Batch File Renamer  za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.