Beyond Sync Standard dziś za darmo

Dodał: admin listopad - 8 - 2012

Administratorzy serwisu z oprogramowaniem w promocyjnych ofertach – BitsDuJour, mają dziś dla nas ofertę dotyczącą produktu firmy Fevosoft, pozwalającą na zdobycie programu przeznaczonego do synchronizacji plików i folderów. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Beyond Sync Standard. Standardowo produkt ten w chwili obecnej jest oferowany w cenie ok. 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej (częściowo spolszczony). Z oferty można korzystać tylko do jutra – 9 listopada, do godz. 9:00 rano.

Beyond Sync Standard to narzędzie przeznaczone do synchronizacji plików i folderów w czasie rzeczywistym. Dzięki temu synchronizacja danych w folderach może być dokonywana natychmiast po powstaniu jakichkolwiek zmian. Producent zapewnia przy tym, że to wygodna, szybko oraz pewna metoda utrzymywaniu wielu źródeł danych w identycznym stanie.

Co warte wspomnienia, producent programu Beyond Sync Standard podkreśla, żę siłą produkt jest również intuicyjność i prostota jego obsługi. Według opis na stronie domowej, Beyond Sync Standard w przeciwieństwie do innych tego typu produktów dostępnych na rynku nie posiada ogromnej ilości opcji konfiguracyjnych, pozwalając tym samym szybko okiełznać obsługę programu oraz skupić się na najważniejszych zadaniach.

Firma Fevosoft chwali się również daleko posuniętą automatyzacją produktu Beyond Sync Standard. Aplikacja została bowiem wyposażona we wbudowany harmonogram zadań, umożliwiający zaplanowanie regularnych prac związanych z synchronizacją plików i folderów. Zaplanowane zdania są wykonywane w tle bez potrzeby jakiejkolwiek interakcji ze strony użytkownika.

Program Beyond Sync Standard został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows NT/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ Server 2008/ 7.

Jak zdobyć Beyond Sync Standard za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.