ESET Smart Security 5 na 180 dni w Gazecie Prawnej

Dodał: admin listopad - 12 - 2012

Bardzo dobra wiadomość dla wszystkich łowców legalnych licencji na oprogramowanie antywirusowe. Do dzisiejszego wydania Dziennika Gazety Prawnej firma ESET dorzuca całkowicie legalne i darmowe licencje umożliwiające korzystanie z jej flagowego pakietu zabezpieczającego przez 180 dni. Udostępniany pakiet posiada oczywiście interfejs w polskiej wersji językowej. Gazeta wraz z płytką, na której znajdziemy kluczowy dla procesu rejestracji „kod z gazety”, oferowana jest w cenie 8,99 zł. Zainteresowanym zalecam pośpiech, bo tego typu promocję z reguły cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ;)

Dziennik Gazeta Prawna do tej pory słynął jako stały partner firmy Kaspersky, który cyklicznie przeprowadzał promocje pozwalające na zdobycie legalnych, 90-dniowych kluczy licencyjnych na oprogramowanie antywirusowe Kaspersky. Od jakiegoś czasu w Gazecie Prawnej zamiast wspomnianego Kasperskiego możemy znaleźć inny, dobrze znany w Polsce pakiet zabezpieczający z antywirusem – ESET Smart Security.

Eset Smart Security 5 to pakiet zabezpieczający, który oferuje kompleksową ochronę komputera przed wszelkimi typami złośliwego oprogramowania. W skład pakietu wchodzą 4 moduły chroniące system: antiwirus, antispyware, firewall oraz antispam.

Producent programu chwali się, że moduł antywirusowy w połączeniu z modułem antispyware zapewnia ochronę przed wirusami, końmi trojańskimi, robakami internetowymi, rootkitami, backdoorami, adware, a także złośliwym oprogramowaniem wykradającym poufne dane. Eset Smart Security 5 został wyposażony również w funkcje sztucznej inteligencji pozwalające na samodzielną ocenę czy uruchomiony przez nas nieznany program stanowi zagrożenie dla systemu.

Pakiet został wyposażony również w prostą w obsłudze zaporę sieciową chroniącą przed atakami hakerów oraz botnetami. Zapora ta działa w trybie automatycznym nie wymagając stałego nadzoru ze strony użytkownika. Mamy tu także możliwość definiowania indywidualnych profili zapory, które pozwolą zapewnić optymalną ochronę w różnych sytuacjach. Eset Smart Security 5 posiada także moduł ochrony antyspamowej.

Jak zdobyć ESET Smart Security 5 na 90 dni?

Najważniejszym krokiem będzie oczywiście wycieczka do najbliższego kiosku i zakup Dziennika Gazety Prawnej wraz z płytką za 8,99 zł. Na opakowaniu płytki powinniśmy znaleźć tzw. „kod z gazety”, który przyda się nam podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.

Formularz rejestracyjny

Zgodnie z warunkami promocji rejestracja za pośrednictwem powyższego formularza jest możliwa do 31 grudnia 2012 r., więc osoby posiadające jeszcze inne ciągle ważne klucze nie muszą się śpieszyć. Firma ESET zastrzega, że licencje będą przesyłane tylko użytkownikom rejestrującym się z terytorium Polski, a wszelkie próby obejścia ograniczeń poprzez użycie serwerów proxy będą skutkować anulowaniem licencji.

Licencje, wedle zapewnień producenta, są przesyłane w ciągu 1 godziny od przyjęcia zgłoszenia. Wygenerowany klucz będzie działał również ze standardowymi instalatorami ESET Smart Security 5, więc jeżeli już posiadacie ten program, nie ma potrzeby ponownej instalacji produktu z płytki dołączonej do dziennika.

 


1 komentarz to “ESET Smart Security 5 na 180 dni w Gazecie Prawnej”

  1. misiek pisze:

    Owszem Nod32 godny polecenia,lekki skuteczny,dobrze chroni kompa,

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.