GOTD: Animated Screensaver Maker 3.1.5 za darmo

Dodał: admin listopad - 30 - 2012

Gościem dzisiejszej akcji rozdawniczej w serwisie Giveaway of the Day jest firma DesktopPaints, która oferuje nam swoje narzędzie do tworzenia własnych, animowanych wygaszaczy ekranu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Animated Screensaver Maker w wersji 3.1.5. Standardowa cena tego produktu nieco wzrosła i w chwili obecnej wynosi ok. 30$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna jedynie do jutra – 1 grudnia, do godz. 9:00 rano.

Jak chwali się producent tego programu, Animated Screensaver Maker 3.1.5 pozwoli nam na upiększenie naszego systemu poprzez możliwość tworzenia niezliczonej ilości animowanych wygaszaczy ekranu, wyposażonych w ciekawe efekty graficzne, podnoszące dodatkowo atrakcyjność naszego dzieła. Wszystko czego potrzebujemy do stworzenia własnego wygaszacza to zdjęcia i to narzędzie.

Większość narzędzi przeznaczonych do tworzenia animowanych wygaszaczy ekranu pozwala jedynie na definiowanie prostego pokazu slajdów lub daje możliwość wyboru animacji jedynie spośród tych, które zostały dostarczone przez producenta. Z pomocą Animated Screensaver Maker 3.1.5 możemy natomiast samodzielnie przygotować własne animacje. Aplikacja pozwala np. na dodanie efektów pogodowych, zanurzenie zdjęcia w podwodnym świecie z pływającymi rybami czy stworzenie cieszącego oko morza.

Najważniejsze cechy produktu Animated Screensaver Maker 3.1.5:

  • Mnóstwo dołączonych do programu animowanych obiektów jak np. deszcz, błyskawica, ryba, błyski, itd.
  • twórz własne wygaszacze ekranu w zaledwie kilka sekund
  • możliwość tworzenia staromodnych wygaszaczy opartych o pokaz zlajdów
  • zapisywanie wygaszacza w formie pliku .SCR lub bezpośrednia instalacja na komputerze
  • tworzenie wygaszaczu przy użyciu zdjęć w różnych formatach graficznych (jpeg, bmp, tga, itd.)
  • mnóstwo artykułów z przykładami i wskazówkami

Program Animated Screensaver Maker 3.1.5 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 19.8 MB.

Jak zdobyć Animated Screensaver Maker 3.1.5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.