GOTD: Ashampoo Music Studio 2012 za darmo

Dodał: admin listopad - 13 - 2012

Na strony serwisu z promocjami Giveaway of the Day ponownie zawitała świetnie nam już znana niemiecka firm Ashampoo Software. Tym razem do wzięcia jest narzędzie do kompleksowego zarządzania plikami muzycznymi. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Music Studio w wersji 2012. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie  ok. $25. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Z promocji jak zwykle będzie można skorzystać tylko do jutra – 14 listopada, do godz. 9:00 rano.

Ashampoo Music Studio 2012 to narzędzie przeznaczone do kompleksowego zarządzania plikami muzycznymi. Oferta firmy Ashampoo kierowana jest do użytkowników, którzy potrzebują zestawu narzędzi pozwalających na wykonywanie różnych operacji na plikach audio oraz tych, którzy nie chcą instalować wielu narzędzi.

Z pomocą Ashampoo Music Studio 2012 wykonamy takie czynności jak zgrywanie ścieżek dźwiękowych z płyt audio CD, wypalanie własnych płyt Audio CD na podstawie plików zgromadzonych w naszej kolekcji, prosta edycja plików dźwiękowych czy wreszcie nagrywanie dźwięku i zapisywanie go w jednym z najbardziej popularnych formatów zapisu plików audio. Na uwagę zasługuje także moduł naprawy uszkodzonych plików.

Firma Ashampoo jak zwykle postarała się, by jej produkt wyróżniał się prostym, przejrzystym i miłym dla oka interfejsem graficznym. W trosce o wygodę użytkownika producent wprowadził możliwość pracy z programem w dwóch trybach: prostym i zaawansowanym. Niewątpliwym udogodnieniem jest również obecność polskiej wersji językowej interfejsu.

Program Ashampoo Music Studio 2012 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7,  Windows 8. Aplikacja wymaga obecności środowiska Microsoft .Net Framework 4.0 Wielkość pliku instalacyjnego programu to 42.6 MB.

Jak zdobyć Ashampoo Music Studio 2012 za darmo?

Wystarczy skorzystać z odsyłacza poniżej  i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.