GOTD: BusinessCards MX 4.73 za darmo

Dodał: admin listopad - 8 - 2012

Z kolei właściciele serwisu z promocjami Giveaway of the Day mają dziś coś dla osób prowadzących własny biznes. Dzięki współpracy z firmą Mojosoft Software do zgarnięcia jest narzędzie do projektowania i drukowania wizytówek. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu BusinessCards MX w wersji 4.73. Standardowo produkt ten jest w chwili obecnej oferowany w cenie ok. $30. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do dnia jutrzejszego – 9 listopada, do godz. 9:00 rano.

Tym razem na stronach serwisu Giveaway of the Day zagościł nasz rodzimy producent oprogramowania. Firma Mojosoft Software to polskie przedsiębiorstwo, a na stronie domowej produktu autorzy aplikacji chwalą się nawet, że BusinessCards MX 4.73 to w pełni polski produkt.

BusinessCards MX 4.73 to profesjonalny, a jednocześnie prosty w obsłudze program przeznaczony do łatwego i szybkiego projektowania estetycznych i profesjonalnych wizytówek. Aplikacja została zaprojektowana w ten sposób, by nawet laik poradził sobie z jego obsługą i mógł w ciągu zaledwie kilku minut zaprojektować własną wizytówkę.

Praca z programem BusinessCards MX 4.73 opiera się na projektowaniu w oparciu o gotowe elementy, jak. np. tła, kształty, obrazki. Jak chwali się producent, BusinessCards MX 4.73 został wyposażony w grubo ponad 700 gotowych szablonów, dzięki którym osoby bez zdolności plastycznych w ciągu kilku chwil stworzą dobrze wyglądającą wizytówkę. Aplikacja pozwala także na tworzenie własnych szablonów do wielokrotnego wykorzystania.

Główne cechy produktu BusinessCards MX 4.73:

  • obsługa formatów graficznych: jpg, bmp, wmf, emf, gif, tiff, png
  • wszystkie elementy można dowolnie przemieszczać, obracać
  • na każdym z obiektów (tekst, figura, obraz) można zastosować efekty specjalne (cienie, tekstury, gradienty itp.)
  • w programie są zawarte gotowe predefiniowane style efektów
  • projekt można wyeksportować do formatów graficznych jako pojedynczą wizytówkę lub cały arkusz wizytówek
  • można projektować wizytówki w różnych wymiarach, od 70×40 do 105×65
  • dodane zostały podstawowe funkcje (wytnij, kopiuj, wklej, grupowanie, wyrównanie)
  • rozbudowane opcje drukowania: wybór formatu papieru (A4, Lester, A3), rodzaju papieru, kalibracja drukarki (korekta marginesów, przydatna podczas używania specjalnych ponacinanych papierów do wizytówek)
  • możliwość zmiany wyglądu interfejsu

Program BusinessCards MX 4.73 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7,  Windows 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 95.3 MB.

Jak zdobyć BusinessCards MX 4.73 za darmo?

Wystarczy skorzystać z odsyłacza poniżej  i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.