GOTD: EverDesk Google Edition za darmo

Dodał: admin listopad - 22 - 2012

W dzisiejszej odsłonie promocji w serwisie Giveaway of the Day czeka na nas oferta rozdawnicza firmy EverEZ Systems, dzięki której możemy zaopatrzyć się w klienta poczty elektronicznej z opcją synchronizacji danych z kont i usług Google. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu EverDesk Google Edition. Standardowa cena tego produktu została ustalona na poziomie ok. $60. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 23 listopada, do godz. 9:00 rano.

EverDesk Google Edition łączy w sobie najlepsze funkcje klienta poczty elektronicznej, menadżera plików, książki adresowej oraz kalendarza, w postaci jednego zintegrowanego interfejsu użytkownika, czyniąc z tego programu jeden z najbardziej wygodnych dostępnych na rynku programów do zarządzania informacjami osobistymi.

EverDesk Google Edition został wyposażony w funkcjonalność pozwalającą na synchronizację aplikację z usługami Google, takim jak Gmail, Google Contacts, Google Calendar oraz Google Docs. Co więcej produkt ten umożliwia nam pracę z wieloma różnymi kontami Google jednocześnie – nawet w trybie offline.

Producent chwali się także, że EverDesk Google Edition nie jest tylko kolejnym klientem poczty. W programie tym emaile i załączniki są przechowywane razem jako normalne pliki w folderach komputera, dzięki czemu można je składować razem z innymi naszymi plikami czy dokumentami i mieć wszystkie informacje dotyczące danego tematu w jednym miejscu, bez potrzeby przełączania się pomiędzy różnymi oknami i programami.

Warto dodać, że EverDesk Google Edition posiada amerykański patent na swój innowacyjny sposób  integracji e-maili wraz z funkcją zarządzania plikami.Należy również podkreślić, że licencja uzyskana w tej promocji uprawnia do komercyjnego wykorzystania programu.

Program EverDesk Google Edition został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w system operacyjny Microsoft Windows XP SP3, Vista, 7 . Wielkość pliku instalacyjnego programu to 26.8 MB.

Jak zdobyć EverDesk Google Edition za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.