GOTD: HDD Mechanic Standard za darmo

Dodał: admin listopad - 27 - 2012

Druga z opublikowanych dziś w serwisie Giveaway of the Day promocji to okazja dla osób poszukujących oprogramowania narzędziowego. Dzięki współpracy z firmą Recovery Mechanic do wzięcia jest narzędzie do odzyskiwania przypadkowo utraconych danych. Przedmiotem niniejszej promocji jest  legalna i darmowa pełna wersja programu HDD Mechanic Standard. Standardowo narzędzie to jest oferowane w sprzedaży w cenie aż $140. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna jedynie do jutra – 28 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

Jak możemy przeczytać na stronie producenta, HDD Mechanic Standard to oprogramowanie przeznaczone do odzyskiwania danych utraconych na skutek formatowania, ponownego partycjonowania dysku, bądź też innych usterek lub defektów dysku twardego, które uniemożliwiają dostęp do zgromadzonych na nim danych.

HDD Mechanic Standard został wyposażony w zaawansowany, inteligentny algorytm skanujący całą powierzchnię dysku twardego w poszukiwaniu utraconych danych. Aplikacja jest w stanie odnaleźć i odzyskać pliki z uszkodzonych, znikających bądź pozornie pustych systemów plików.

Producent zapewnia, że HDD Mechanic Standard współpracuje z szeroką gamą systemów operacyjnych i systemów plików. Aplikacja obsługuje wszystkie wersje systemów plików FAT oraz NTFS. Program bez trudu poradzi sobie również z odzyskiwaniem danych z różnego typu folderów i plików systemów Windows.

PrograHDD Mechanic Standard został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 98, Me, XP, Vista, 2003 Server, 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 14.3 MB.

Jak zdobyć HDD Mechanic Standard za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


2 komentarze to “GOTD: HDD Mechanic Standard za darmo”

  1. Kompowiec2 pisze:

    Link nie działa! 404 not Found….

  2. admin pisze:

    Może trafiłeś na chwilową niedyspozycję serwera albo administratorzy podmieniali link do paczki, bo sprawdzałem przed chwilą i działa bez problemu.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.