GOTD: K-ML 4.6 za darmo

Dodał: admin listopad - 27 - 2012

Dzisiaj w serwisie Giveaway of the Day znajdziemy aż dwie promocje. Pierwsza z nich to oferta firmy KC Softwares, która przygotowała akcję rozdawniczą skierowaną do właścicieli firm i webmasterów posiadających listy mailingowe. Przedmiotem niniejszej promocji jest  legalna i darmowa pełna wersja programu K-ML w wersji 4.6. Standardowo narzędzie to jest oferowane w sprzedaży w cenie $50. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna jedynie do jutra – 28 listopada, do godz. 9:00 rano.

Tym razem serwis Giveaway of the Day do spółki z firmą KC Softwares serwuje dosyć niszowy produkt. K-ML 4.6 to oprogramowanie stworzone z myślą o osobach posiadających bazy danych adresów e-mail. K-ML 4.6 jest bowiem wygodnym menadżerem list mailingowych i newsletterów. Z okazji wydania nowej wersji producent postanowił przygotować kolejną akcję rozdawniczą specjalnie dla użytkowników GOTD ;)

Według zapewnień KC Softwares K-ML 4.6 ma umożliwiać wygodne zarządzanie nawet dużymi listami subskrybentów czy klientów, pozwalając na wysyłanie spersonalizowanych wiadomości, dostosowanych do upodobań konkretnej grupy docelowej. K-ML 4.5 w pełni wspiera obsługę języka HTML, dzięki czemu w wysyłanych wiadomościach możemy umieszczać sformatowany tekst, grafikę, dźwięki, a także załączniki. Aplikacja pozwala również na szybkie generowanie strony umożliwiającej zapisanie do newslettera bądź też zrezygnowanie z subskrypcji.

Program K-ML 4.6  został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 95, NT, 2000, XP (x32/x64), 98, ME, Server 2003 (x32/x64), Vista, 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 8.66 MB.

Jak zdobyć K-ML 4.6 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.