GOTD: Registry Defragmentation 9.3 za darmo

Dodał: admin listopad - 4 - 2012

Administratorzy serwisu Giveaway of the Day na niedzielę przygotowali z kolei akcję promocyjną przeprowadzaną wspólnie z firmą Elcor Software, dzięki której możemy zgarnąć narzędzie służące do optymalizacji systemowego rejestru poprzez jego defragmentację. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Registry Defragmentation w wersji 9.3. Standardowo produkt ten możemy nabyć w w cenie ok. $12. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 5 listopada, do godz. 9:00 rano.

Rejestr systemowy ma to do siebie, że na skutek używania komputera podlega ciągłym zmianom i jest uzupełniany o kolejne wpisy, którego powodują wzrost jego rozmiaru. Każda instalacja bądź usunięcie programu albo zmiana ustawień systemowych to konieczność przeprowadzania automatycznych zmian w rejestrze. Tego typu zmiany powodują iż ów rejestr nieustannie powiększa swoje rozmiary – zarówno wtedy gdy są do niego dodawane nowe informacje, ale również wówczas,  gdy są usuwane. Nieustanna zmiana struktury rejestry systemowego powoduje spadek szybkości jego odpowiedzi na zapytania aplikacji co w rezultacie prowadzi do spadku wydajności całego systemu.

Registry Defragmentation 9.3 od firmy Elcor Software przeprowadza fizyczną defragmentację pliku, w którym jest przechowywany rejestr systemu Windows. Wykonanie defragmentacji pozwala na przywrócenie liniowej struktury danych, dzięki czemu znacznemu skróceniu ulega czas odpowiedzi rejestru na zapytania ze strony zainstalowanych w systemie programów. Co więcej Registry Defragmentation 9.3 dodatkowo usuwa niepotrzebne i nieużywane wpisy, dzięki czemu fizyczne rozmiary rejestru ulegają zmniejszeniu.

Według producenta z narzędzia  Registry Defragmentation 9.3 powinno się korzystać po każdej instalacji bądź usuwaniu aplikacji z systemu. Zalecane jest wykonywanie regularnych defragmentacji , ponieważ rejestr systemowych szybko traci swoją optymalną strukturę i w miarę upływu czasu ponownie staje się strukturą nieliniową. Registry Defragmentation 9.3 został wyposażony w moduł umożliwiający zaplanowanie zadań defragmentacji, tak by były one wykonywane cyklicznie. Produkt posiada także mechanizm umożliwiający tworzenie i przywracanie kopii zapasowych rejestru w sytuacji, gdy defragmentacja nie została przeprowadzona prawidłowo.

Program Registry Defragmentation 9.3 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 8/ 7/ Vista/ XP (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.35 MB.

Jak zdobyć Registry Defragmentation za darmo?

Wystarczy skorzystać z odsyłacza poniżej  i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.