GOTD: Zortam Mp3 Media Studio Pro 14 za darmo

Dodał: admin listopad - 28 - 2012

Administratorzy serwisu z darmowym oprogramowaniem Giveaway of the Day przygotowali dziś dla nas promocję oprogramowania firmy Zortam Corporation, dzięki której możemy stać się posiadaczami zestawu narzędzi do zarządzania zbiorami cyfrowej muzyki. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu  Zortam Mp3 Media Studio Pro w wersji 14. Standardowa cena tego produktu wynosi  obecnie już tylko $20. Aplikacja  posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 29 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

Zortam Mp3 Media Studio Pro 14 to – według słów jego twórców – prawdziwy kombajn składający się z kilku narzędzi służących do zarządzania i edycji plików MP3. W skład pakietu wchodzi m.in. Zortam Auto Tagger pozwalający na pozyskiwanie danych dotyczących okładki płyty, tekstu utworu, rodzaju utworu i innych danych zapisywanych w tagach pliku MP3, a pobieranych z bazy danych Zortam.

Oprócz tego w Zortam Mp3 Media Studio Pro 14 znajdziemy takie narzędzia jak Organizer MP3, Mp3 Normalizer, Edytor tagów ID3, Mp3 Player,  Narzędzie do rippowania i konwersji płytek CD oraz plików WAV. Co więcej z pomocą programu możemy szybko i masowo zmienić nazwy plików, kierując się przy tym danymi z tagów, dokonać synchronizacji danych w tagach oraz szybko wyszukać zduplikowane utwory muzyczne.

Program  Zortam Mp3 Media Studio Pro 14 został przygotowany do pracy pod kontrolą komputerów wyposażonych w systemy Microsoft Windows XP, Vista, 7 (x32/x64).  Wielkość pliku instalacyjnego  programu  to 13.5 MB.

Jak zdobyć Zortam Mp3 Media Studio Pro 14 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać    i  zainstalować! Więcej informacji w pliku  tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.