Leawo iTransfer dziś za darmo

Dodał: admin listopad - 25 - 2012

Administratorzy serwisu oferującego oprogramowanie w atrakcyjnych cenach – BitsDuJour, przygotowali dziś dla nas promocję dzięki której za darmo możemy zgarnąć produkt przeznaczony do łatwego transferu danych pomiędzy komputerem a urządzeniami Apple. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Leawo iTransfer. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie $15. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Z promocyjnej oferty można korzystać tylko do jutra – 26 listopada, do godz. 9:00 rano.

Leawo iTransfer to oprogramowanie przeznaczone dla posiadaczy urządzeń działających pod kontrolą systemów iOS, którzy nie lubią ograniczeń stawianych przez dedykowaną aplikację iTunes, umożliwiającą transfer multimediów pomiędzy komputerem, a wspomnianymi produktami. Leawo iTransfer to produkt będący alternatywą dla iTunes, umożliwiający prostą i wygodną wymianę danych z urządzeniami Apple bez potrzeby używania aplikacji iTunes.

Leawo iTransfer pozwala na przenoszenie danych pomiędzy urządzeniami z system iOS a komputerem lub bezpośrednio pomiędzy dwoma urządzeniami przenośnymi. Aplikacja pozwala na transfer wszelkiego typu urządzeń multimedialnych, począwszy od muzyki i filmów, poprzez zdjęcia i nagrania telewizyjne, aż po dzwonki telefonu.

Producent zapewnia, że obsługa programu Leawo iTransfer jest banalnie prosta i od jego użytkownika nie jest wymagana żadna specjalistyczna wiedza. Wystarczy tylko zaznaczyć interesujące nas pliki i przeciągnąć je do pożądanej lokalizacji. Sama aplikacja zajmie się całą resztą.

Zainteresowanym bliższym zaznajomieniem się z obsługą programu Leawo iTransfer polecam obejrzenie krótkiego klipu instruktażowo-reklamowego, przygotowanego przez producenta tej aplikacji. Film w języku angielskim:

Program Leawo iTransfer został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8.

Jak zdobyć Leawo iTransfer za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.