novaPDF Lite Desktop 7.7 za darmo

Dodał: admin listopad - 29 - 2012

Wśród dzisiejszych akcji rozdawniczych znajdzie się coś również dla osób poszukujących narzędzi do pracy biurowej. Dzięki promocji firmy Softland, możemy stać się posiadaczem oprogramowania do konwersji dokumentów w formacie PDF. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu novaPDF Lite Desktop 7.7. Standardowa cena produktu wynosi obecnie ok. $25. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Z oferty będzie można skorzystać tylko do jutra – 30 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

novaPDF Lite Desktop 7.7 to najprostsza oferowana przez producenta wersja produktu novaPDF będącego sterownikiem wirtualnej drukarki umożliwiającej konwersję dokumentów do formatu PDF. Jak wskazuje sam producent, aplikacja w tej wersji z powodzeniem sprawdzi się przy wykonywaniu nieskomplikowanej konwersji dokumentów, umożliwiając tworzenie plików z opcją przeszukiwania, tworzenie profilów wydruku, osadzanie czcionek, a także definiowanie informacji o dokumencie i jego autorze. Produkt ten przeznaczony jest przede wszystkim domowych użytkowników poszukujących prostych i funkcjonalnych programów.

Jak zostało to już wcześniej wspomniane, novaPDF Desktop 7.7 działa na zasadzie wirtualnego sterownika drukarki, który instaluje się jako kolejna drukarka podłączona do naszego komputera, dając tym samym szerokie pole do konwersji wszelkiego rodzaju dokumentów do formatu PDF. Wystarczy, że program w którym tworzymy dany dokument umożliwia jego drukowanie, a możemy skorzystać z novaPDF Desktop 7.7 by przekształcić go do postaci pliku PDF.

Producent programu chwali się, że novaPDF Desktop 7.7 zawiera sporo użytecznych opcji pozwalających na ustawienie takich parametrów jak np. format strony wydruku, definiowanie rozdzielczości wyjściowej, a także orientacji strony.

Program novaPDF Desktop 7.7 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 7 (x32/x64)/ Vista (x32/x64), XP, 2000 and 2008/2003/2000 Server. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.36 MB.

Jak zdobyć novaPDF Desktop 7.7 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.