Programy firmy ESET na 90 dni za darmo

Dodał: admin listopad - 16 - 2012

To już kolejna w tym tygodniu promocja oprogramowania, pozwalająca na zaopatrzenie się w produkty stworzone przez specjalizującą się w sektorze antywirusowym firmę ESET. Dzięki promocji organizowanej dla holenderskich klientów, można zdobyć darmowe i legalne licencje na programy ESET Smart Security, ESET NOD32 Antivurs oraz ESET Mobile Security. Każdego z nich będziemy mogli bezpłatnie używać przez 90 dni. Jak to zwykle bywa z produktami ESET, licencje powinny bez problemu działać z polskim wersjami językowymi tych aplikacji.

 

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus to oprogramowanie antywirusowe cieszące się w Polsce sporą popularnością. Jak podaje firma ESET, z jej rozwiązań antywirusowych korzysta w Polsce ponad 3,5 miliona użytkowników, co ma czynić ten produkt najbardziej popularnym płatnym programem antywirusowym w Polsce.

ESET NOD32 Antivirus został wyposażony w autorski silnik antywirusowy ThreatSense zapewniający wysoką skuteczność w wykrywaniu znanego jak i nowego typu złośliwego oprogramowania. Produkt ten potrafi wykryć wszelkie typy szkodliwych kodów, włączając w to oprogramowanie szpiegujące, reklamowe, a także wykradające prywatne dane. Co więcej aplikacja chroni także nośniki wymienne jak np. płytki CD/DVD czy pendrive-y.

Firma ESET chwali się, że najważniejszą cechą ESET NOD32 Antivirus  jest szybkość jego działania oraz niewielkie zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Aplikacja standardowo wykorzystuje jedynie 48 MB pamięci RAM. Natomiast w przypadku, gdy produkt zostanie zainstalowany na komputerze przenośnym zasilanym z baterii, ESET NOD 32 uruchamia tryb oszczędzający energię.

ESET Smart Security

Eset Smart Security to pakiet zabezpieczający, który oferuje kompleksową ochronę komputera przed wszelkimi typami złośliwego oprogramowania. W skład pakietu wchodzą 4 moduły chroniące system: antiwirus, antispyware, firewall oraz antispam.

Producent programu chwali się, że moduł antywirusowy w połączeniu z modułem antispyware zapewnia ochronę przed wirusami, końmi trojańskimi, robakami internetowymi, rootkitami, backdoorami, adware, a także złośliwym oprogramowaniem wykradającym poufne dane. Eset Smart Security 5 został wyposażony również w funkcje sztucznej inteligencji pozwalające na samodzielną ocenę czy uruchomiony przez nas nieznany program stanowi zagrożenie dla systemu.

Pakiet został wyposażony również w prostą w obsłudze zaporę sieciową chroniącą przed atakami hakerów oraz botnetami. Zapora ta działa w trybie automatycznym nie wymagając stałego nadzoru ze strony użytkownika. Mamy tu także możliwość definiowania indywidualnych profili zapory, które pozwolą zapewnić optymalną ochronę w różnych sytuacjach. Eset Smart Security posiada także moduł ochrony antyspamowej.

ESET Mobile Security

ESET Mobile Security to oprogramowanie przeznaczone do kompleksowej ochrony antywirusowej telefonów i urządzeń mobilnych. Produkt został wyposażony m.in. w moduł antyspamowy SMS, możliwość definiowania czarnych list numerów, które będą automatycznie blokowane oraz w poręczny menadżer zadań. Na uwagę zasługują też narzędzia zabezpieczające przed kradzieżą telefonu. Produkt posiada wielopoziomową ochronę antykradzieżową, moduł sprawdzający wkładaną kartę SIM, opcję lokalizacji telefonu przy pomocy wbudowanego odbiornika GPS, a także zdalną blokadę i zdalne kasowanie prywatnych danych.

Do uruchomienia ESET Mobile Security konieczna jest obecność systemu Android 2.0, a moduł autoochrony jest dostępny od wersji 2.2. Produkt nie posiada jednak w chwili obecnej wsparcia dla Androida w wersji 3 i 4, co znacząco zawęża krąg potencjalnych odbiorców.

Jak zdobyć za darmo produkty antywirusowe marki ESET?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wybrać interesujący nas produkt. Następnie zostaniemy poproszeni o podanie naszego imienia i nazwisko oraz adresu e-mail. Wprowadzone dane potwierdzamy przyciskiem Verder.

Strona promocji

Uwaga! Firma ESET ma w swoim zwyczaju banowanie kluczy licencyjnych, które zostały uzyskane przez użytkowników spoza terytorium, do którego jest skierowana promocja ( w tym przypadku Holandii). Holendrzy, którzy aktualnie przebywają poza Holandią powinni więc rozważyć możliwość skorzystania z holenderskiego proxy podczas aktywacji i rejestracji produktu ;)


1 komentarz to “Programy firmy ESET na 90 dni za darmo”

  1. irek pisze:

    test programu

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.