TwistedBrush Pro Studio 17.28 za darmo

Dodał: admin listopad - 28 - 2012

Najnowsza promocja jednego z najmłodszych serwisów rozdawniczych to oferta skierowana do użytkowników poszukujących oprogramowania graficznego do malowania obrazów przy pomocy komputera. Przedmiotem niniejszej promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu TwistedBrush Pro Studio w wersji 17. Standardowo produkt ten jest obecnie oferowany w cenie 80$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle będzie ważna tylko do jutra – 29 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

Jak pisze na swojej stronie internetowej producent programu, TwistedBrush Pro Studio 17 jest narzędziem skierowanym do artystów którzy tworzą swoje dzieła w tradycyjny sposób, a przejście na cyfrowy tryb tworzenia wydaje się im pozbawione sensu ze względu na ograniczenia stawiane przez cyfrowe narzędzia. TwistedBrush Pro Studio 17 ma pomóc nam przenieść się do XXI i w pełni wykorzystać możliwości komputerów w zakresie tworzenie sztuki.

TwistedBrush Pro Studio 17 został wyposażony w ponad 5000 różnych pędzli umożliwiających w pełni swobodne tworzenie własnych prac w analogiczny sposób jak przy tradycyjnym malowaniu obrazów. TwistedBrush Pro Studio 17 dostarcza ponadto narzędzia jakich próżno szukać przy tradycyjnych pracach: narzędzia klonowania, ścieżki, maski, filtry i wiele innych. Szeroki wachlarz dostępnych narzędzi oraz pokaźna liczba pędzli sprawia, że naprawdę jest w czym wybierać i artysta ma szerokie pole do eksperymentów.

Program TwistedBrush Pro Studio 17 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8. Aplikacja wymaga co najmniej 500 MB wolnej przestrzeni dyskowej oraz 2 GB pamięci RAM (zalecane 4 GB).  Wielkość pliku instalacyjnego programu to 22.3 MB.

Jak zdobyć TwistedBrush Pro Studio 17 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu. Na stronie znajdziemy także odnośnik do formularza rejestracyjnego.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.