1-abc.net Synchronizer 5.00 za darmo

Dodał: admin grudzień - 4 - 2012

Właściciele serwisu z promocjami oprogramowania Glarysoft Giveaway mają dziś dla nas akcję rozdawniczą przygotowaną wspólnie z firmą 1-abc.net, dzięki której możemy zgarnąć narzędzie służące do synchronizacji danych pomiędzy kilkoma miejscami przechowywania plików. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja 1-abc.net Synchronizer w wersji 5.00. Producent wyceniał swoje dzieło na $20 i tyle właśnie zaoszczędzimy, gdy skorzystamy z tej oferty. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Z oferty będzie można skorzystać tylko do jutra – 5 grudnia, do godz. 9:00 rano.

W przypadku gdy pracujemy na kilku komputerach lub często przenosimy dane, zachowywanie porządku z najnowszymi wersjami edytowanych plików we wszystkich miejscach, w których je przechowujemy może być prawdziwym problemem. Często zdarza się, że zapomnimy uaktualnić lub nadpisać odpowiednich plików, a później nieświadomie pracujemy np. z przestarzałą wersją dokumentu.

Z pomocą przychodzi nam prosty i łatwy w obsłudze program 1-abc.net Synchronizer 5.00. Zasada działania tego narzędzia jest bardzo prosta. Porównuje on dane w zdefiniowanych przez nas miejscach i w miarę potrzeby nadpisuje dane tak, by wszędzie dostępne były pliki w najnowszych możliwych wersjach. Aplikacja pozwala także na zapisywanie na nośnikach przenośnych takich jak pendrive czy karta pamięci. Mamy również zdefiniowania harmonogramu ,na podstawie którego narzędzie będzie wykonywać cykliczne synchronizacje.

Najważniejsze cechy produktu Synchronizer 5.00 :

 • bardzo prosty interfejs użytkownika
 • synchronizacja lokalnych bądź zewnętrznych folderów
 • odczyt danych z nośników zewnętrznych, m.in. kart pamięci, pendrive, kluczy USB, itd.
 • możliwość planowania zadań
 • zapisywanie historii synchronizacji do pliku
 • sprawdzanie statusu synchronizowanych plików
 • możliwość zapisywania i otwierania projektów synchronizacji
 • możliwość nadawania priorytetów synchronizowanym folderom
 • niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe

Program 1-abc.net Synchronizer 5.00 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 1.72 MB.

Jak zdobyć 1-abc.net Synchronizer 5.00 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


1 komentarz to “1-abc.net Synchronizer 5.00 za darmo”

 1. jan pisze:

  jak uzyskać klucz

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.