Aiseesoft Total Media Converter 6.2.66.0 za darmo

Dodał: admin grudzień - 9 - 2012

Na niedzielę administratorzy serwisu z promocjami oprogramowania Glarysoft przygotowali akcję rozdawniczą firmy Aiseesoft Studio, w której do wzięcia jest narzędzie do konwersji plików multimedialnych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Aiseesoft Total Media Converter Platinum w wersji 6.2.66.0 . Standardowa cena tego produktu wynosi w chwili obecnej 45$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Chętni na zgarnięcie narzędzia mają czas tylko do jutra – 10 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

Dziś ponownie mamy do czynienia z promocją oprogramowania z bodaj najbardziej konkurencyjnej kategorii. Nie zraża to jednak kolejnych producentów do wchodzenia na ten zapchany rynek i oferowania swoich własnych konwerterów do plików multimedialnych. Jak zapewnia nas producent na stronie z opisem narzędzia, Aiseesoft Total Media Converter Platinum 6.2.66.0 to prawdziwy kombajn typu all-in-one pozwalający na wykonanie mnóstwa czynności związanych z konwersją bez potrzeby instalowania kilku różnych aplikacji.

Dzięki narzędziu Aiseesoft Total Media Converter Platinum 6.2.66.0 możemy konwertować pliki audio i wideo, rippować filmy na płytach DVD i zapisywać je do takich formatów jak m.in. MPEG, AVI, MOV, FLV, SWF, MP3, AAC. Produkt ten został wyposażony również w szereg opcji pozwalających precyzyjnie określić parametry pliku wynikowego. Możemy także skorzystać z narzędzi do cięcia plików, zmiany rozmiaru klatki czy dodawania własnego znaku wodnego.

Aiseesoft Total Media Converter Platinum 6.2.66.0 posiada również wbudowany odtwarzacz pozwalający na podglądanie wprowadzonych zmian. Przy okazji możemy też zapisać pojedyncze klatki filmu do plików graficznych w formatach JPG, BMP albo GIF.

Program obsługuje technologię NVIDIA CUDA oraz wspiera procesory wielordzeniowe, dzięki czemu proces konwersji może ulec nawet kilkukrotnemu skróceniu. Aplikacja posiada również pełne wsparcie dla plików wideo w standardzie HD, oraz ścieżek audio 5.1 Dolby Surround.

Program Aiseesoft Total Media Converter Platinum 6.2.66.0 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows NT4/ 2000/ 2003/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 24.5 MB.

Jak zdobyć Aiseesoft Total Media Converter Platinum za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.