AllMyNotes Organizer Deluxe dzisiaj za darmo

Dodał: admin grudzień - 2 - 2012

Serwis rozdawniczy Glarysoft przygotował z kolei dla nas promocję oprogramowania do zarządzania notatkami i przechowywania ich w uporządkowanej formie. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AllMyNotes Organizer Deluxe Edition w wersji 2.67. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie$ 34. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Z promocyjnej oferty można korzystać tylko do jutra – 3 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

Jeśli nie lubicie setek karteczek walających się po biurku lub w bardziej nowoczesnej wersji – setek plików porozrzucanych w najciemniejszych zakamarkach twardego dysku, to warto wzbogacić się o program AllMyNotes Organizer Deluxe 2.67. Jak zapewnia autor produktu, aplikacja ta pozwoli w prosty sposób zapanować nad ogromem nieuporządkowanych danych, a także – w razie potrzeby – szybko dotrzeć do konkretnej notatki.

Uporządkowanie dodawanych notatek oparte jest o strukturę drzewa. Pojedyncze notatki możemy dodawać do wydzielonych folderów, a te dowolnie modyfikować i przenosić. AllMyNotes Organizer Deluxe 2.67 pozwala również na zaszyfrowanie folderów, by uniemożliwić dostęp do notatek osobom niepowołanym. Ponadto producent chwali się zaawansowanymi możliwościami wyszukiwania danych, rozbudowanym edytorem tekstu, a także funkcjonalnością przypomnień i alarmów.

Program AllMyNotes Organizer Deluxe 2.67 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000/ XP/ Vista/ 7 oraz wszystkie wydania serwerowe systemów Windows.

Jak zdobyć AllMyNotes Organizer Deluxe 2.67 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.

 


1 komentarz to “AllMyNotes Organizer Deluxe dzisiaj za darmo”

  1. Piotr pisze:

    Niestety programik mało przydatny. Ot struktura drzewa z paroma kolorkami. Jako notatnik mało poręczny. Jako terminarz mało praktyczny. Brak mu wielu opcji które znajdziemy choćby w kalendarzu Outlooka. Jeśli miałby usprawnić pracę na większej ilości danych, to przydała by się mocno kategoryzacja wpisów. Dzięki temu można predefiniować wiele ustawień i kopiować je dla pozostałych wpisów tej samej kategorii. Na razie wygląda to na pracę początkującego programisty.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.