CDRWIN 9 dzisiaj za darmo

Dodał: admin grudzień - 8 - 2012

Gościem dzisiejszej promocji w serwisie rozdawniczym Glarysoft Giveaway jes często biorąca udział w akcjach tego typu niemiecka firma Engelmann Media, które rozdaje swoje narzędzie do wypalania płytek na nośnikach CD/DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest tym razem program CDRWIN w wersji 9. W chwili obecnej standardowa cena tego produktu wynosi ok. $25. Produkt posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czasu na skorzystanie z promocji nie pozostało wiele, bo oferta będzie aktywna tylko do jutra – 9 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

CDRWIN  to prawdziwa legenda rynku oprogramowania do kopiowania płyt CD. Jest to bowiem jeden z najstarszych programów tego typu. Do dziś jest ciągle popularny i posiada dosyć spore grono wiernych użytkowników. Co takiego jest w tym produkcie? Jak chwali się producnet CDRWin 9 to niewielka waga programu, prosty i czytelny interfejs użytkownika oraz bardzo duże możliwości, co sprawia że jest on często wybieranym narzędziem przez bardziej zaawansowanych użytkowników.

Najważniejsze cechy programu CDRWin 9:

  • bezpośrednie kopiowanie płyt CD/DVD z danymi, grami oraz muzyką
  • tworzenie i wypalanie obrazów ISO, BIN, XMD oraz plików CUE
  • authoring płyt CD kompatybilnych z Orange Book, a także płyt DVD oraz Blu-Ray
  • mastering płyt zgodny z ISO9660, włączając w to obsługę długich nazw plików (Joliet)
  • authoring płyt CD kompatybilnych z Red Book
  • Wsparcie dla nagrywania Disc at Once, Track at Once oraz Session at Once
  • rippowanie muzycznych płyt CD do MP3/WMA oraz WAV
  • oraz wiele innych…

Program CDRWIN 9 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 7/ Vista/ XP/Windows 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 22.8 MB.

Jak zdobyć CDRWIN 9 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.