Connectivity Fixer PRO 1.1 za darmo

Dodał: admin grudzień - 30 - 2012

Na ostatni dzień tygodnia i przedostatni dzień roku właściciele serwisu z promocjami Glarysoft Giveaway przygotowali dla nas akcję rozdawniczą produktu firmy Bedosoft, którego zadaniem jest monitorowanie i rozwiązywanie problemów z naszym połączeniem internetowym. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Connectivity Fixer PRO w wersji 1.1. Produkt ten jest dostępny w standardowej sprzedaży w cenie ok. $16. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna do jutra – 31 grudnia, do godz. 9:00 rano.

Zgodnie ze skąpym opisem na stronie promocji, Connectivity Fixer PRO 1.1 jest narzędziem przeznaczonym do monitorowania naszego połączenia internetowego oraz rozwiązywanie problemów z nim związanych. I tak Connectivity Fixer PRO 1.1 ma pomóc nam w problemach związanych z brakiem połączenia lub ograniczony połączeniem z siecią, a także z błędami powodującymi niewyświetlanie niektórych stron internetowych, powodowanie błędów 404 lub nieoczekiwanym zrywaniem połączenia. Ponadto aplikacja ma poradzić sobie także ze spadkiem wydajności przeglądarki Internet Explorer oraz problemami z połączeniem pozostałymi po infekcji wirusem czy na skutek działania innego złośliwego oprogramowania.

Program Connectivity Fixer PRO 1.1 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows XP / Vista / 7 . Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.83 MB.

Jak zdobyć Connectivity Fixer PRO 1.1 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.