Driver 4 Parallel Lines dziś za darmo

Dodał: admin grudzień - 6 - 2012

W dzisiejszej odsłonie komputerowego kalendarza adwentowego w serwisie internetowym niemieckiego magazynu Chip znajdziemy coś dla miłośników komputerowej rozrywki, a konkretniej rzecz biorąc dla amatorów gier-ściganek. Do zgarnięcia jest  całkowicie legalna i darmowa pełna wersja gry Driver 4 Parallel Lines. Gra nie jest już pierwszej młodości, a jej standardowa cena oscyluje wokół 10 euro. Produkt został wyposażony w interfejs w angielskiej, niemieckiej, francuskiej, włoskiej i hiszpańskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko dziś.

 

Ciężko spodziewać się, żeby w jakimkolwiek z serwisu rozdawniczych pojawił się znany produkt, który niedawno trafił na półki sklepowe, toteż nie dziwi fakt, że w kalendarzu adwentowym znalazła się gra, która swoją premierę miała w marcu 2006 roku. Nie zmienia to faktu, że również taka stara gra może dostarczyć dużej frajdy i być ciekawym sposobem na miłe spędzenie zimowych weekendów. Niewątpliwym atutem starszych gier są również stosunkowo nieduże wymagania sprzętowe.

Krótki opis gry Driver 4 Parallel Lines zaczerpnięty z serwisu Wikipedia:

Driver: Parallel Lines – gra komputerowa gra typu TPS, czwarta część serii Driver. Gra na platformy Playstation 2 i Xbox trafiła do sklepów 14 marca 2006 (Ameryka Północna) i 17 marca 2006 (Europa). W 2007 roku pojawiła się, będąca prequelem, wersja na Playstation Portable – Driver 76, oraz porty dla gry na komputer osobisty i Wii. Entertainment Software Rating Board oceniło grę jako odpowiednią dla graczy dojrzałych (M (Mature) 17+) z powodu występujących w niej scen przemocy, podtekstów erotycznych oraz użycia ostrego języka.

Akcja gry, odmiennie niż w innych tytułach serii, toczy się w jednym mieście, Nowym Jorku, i jest podzielona na dwa epizody – pierwszy rozpoczyna się w 1978 roku, drugi w 2006. Głównym bohaterem jest „TK” (akronim od The Kid – w jęz. pol. dzieciak), utalentowany kierowca pracujący dla lokalnych gangsterów.

 

Jak zdobyć Driver 4 Parallel Lines za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę współogranizatora promocji i założyć tam konto, a gra zostanie automatycznie dodana do naszego profilu. Dzięki temu będziemy mieli możliwość jej pobrania i instalacji w dowolnym momencie.

Opis promocji wskazuje, że została ona skierowana tylko do nowych klientów serwisu McGame.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.