Farming Simulator Gold 2009 (Symulator Farmy) za darmo

Dodał: admin grudzień - 23 - 2012

Ostatnia niedziela promocji w kalendarzu adwentowym miesięcznika Chip to również ostatnia szansa na zdobycia darmowej gry. W tym roku ponownie możemy zdobyć (tym razem jednak o oczko nowszą) grę pozwalającą na wcielenie się we właściciela gospodarstwa rolnego. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja gry Symulator Farmy Gold 2009, znanej również jako Farming Simulator Gold 2009. Standardowa cena produktu wynosi obecnie 10 euro. Gra  standardowo posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie w dniu dzisiejszym.

 

Farming Simulator Gold 2009 to pełnoprawny symulator, który pozwoli nam się poczuć jak prawdziwy gospodarz. Gra umożliwia wykonywanie takich czynności i prac polowych, jak np. jazda ciągnikiem, orka pługiem, bronowanie, zasiewanie, sianokosy czy żniwa. Producent postawił na realizm, tak więc do uprawy konkretnych gatunków roślin konieczne jest wykonanie wszystkich prac, które wykonuje się w rzeczywistości.

Dodatkowym atutem Farming Simulator Gold 2009 jest wierne odwzorowanie sprzętu rolniczego. Do naszej dyspozycji nie oddano tutaj bezimiennych maszyn, wymyślonych w głowach programistów, a dostępny jest prawdziwy sprzęt, który możemy spotkać na polach. Dodatkowo dzięki aktywności społeczności graczy, w internecie można znaleźć np. dodatkowe ciągniki czy mapy.

Najważniejsze funkcje produktu Symulator Farmy 2009:

 • Tryb kariery uwzgledniajacy sprawy biznesowe
 • Wiele misji, zadan i samouczków pozwalajacych poznac tajniki prowadzenia gospodarstwa rolnego
 • Autentyczne rolnicze pojazdy – traktory, kombajny, plugi itd.
 • Szczególowo wykonane urzadzenia rolnicze – kosiarki, rozsiewacze, kultywatory itd.
 • Rózne uprawy – kukurydza, pszenica, rzepak itd.
 • Cykl nocy i dnia oraz zmienne warunki pogodowe
 • Darmowe dodatki do pobrania
 • Dodatkowe maszyny, budynki itd.
 • Obsluga gamepada oraz kierownicy

Zalecane wymagania sprzętowe dla gry Farming Simulator 2009 to procesor taktowany z częstotliwością 2 GHz, 1 GB pamięci RAM, karta graficzna klasy NVIDIA GeForce 6800 series, ATI Radeon X850, S3 Chrome 430 GT lub lepsza, wyposażona w 128 MB pamięci oraz ok. 1 GB wolnego miejsca na dysku. Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 160 MB.

Jak zdobyć Farming Simulator Gold 2009 za darmo?

Wystarczy odwiedzić w tym celu stronę adwentowego kalendarza Chip i pobrać plik instalacyjny programu, klikając w przycisk Zum Download.

Strona promocji

 


3 komentarze to “Farming Simulator Gold 2009 (Symulator Farmy) za darmo”

 1. paweł pisze:

  fdderdsffretgferfergerge

 2. Patryk pisze:

  fajna gra

 3. Anonim pisze:

  (symulator farmy)2009 to fajna gra bardzo mi się podoba są fajne maszyny ale jeżeli się pobieże fajne mody to ta gra będzie jeszcze fajniejsza

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.