GOTD: Aiseesoft PDF to Word Converter za darmo

Dodał: admin grudzień - 28 - 2012

Administratorzy serwisu z promocjami Giveaway of the Day mają dziś dla nas kolejną akcję promocyjną organizowaną wspólnie z firmą Aiseesoft Studio, w której tym razem rozdawany będzie konwerter dokumentów w formacie PDF do postaci plików Microsoft Word. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Aiseesoft PDF to Word Converter. Produkt został wyceniony na $35 i w takiej cenie jest obecnie oferowany na stronach producenta. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji  można będzie skorzystać tylko do jutra – 29 grudnia, do godz. 9:00 rano.

Z opisu umieszczonego na stronie domowej produktu możemy dowiedzieć się, że Aiseesoft PDF to Word Converter to profesjonalne narzędzie pozwalające na konwertowanie dokumentów PDF do postaci plików w formacie Microsoft Word, które możemy już edytować do woli. Aplikacja swoje działanie opiera o wbudowanym silniku rozpoznawania tekstu (OCR), dzięki czemu Aiseesoft PDF to Word Converter jest w stanie zachować oryginalny układ strony, teksty, grafikę, ilustracje oraz formatowanie dokumentu.

Aplikacja Aiseesoft PDF to Word Converter może także dokonać konwersji plików PDF zabezpieczonych hasłem, jednakże w tym przypadku przed rozpoczęciem procesu przetwarzania zostaniemy poproszeni o podanie tego hasła. Program został także wyposażony w moduł przetwarzania wsadowego, dzięki czemu Aiseesoft PDF to Word Converter jest w stanie konwertować wiele plików za jednym razem.

Program Aiseesoft PDF to Word Converter został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne MicrosoftWindows NT4/ 2000/ 2003/ XP/ Vista/ 7 . Wielkość pliku instalacyjnego programu to 336 MB.

Jak zdobyć Aiseesoft PDF to Word Converter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.