GOTD: BurnAware Home za darmo

Dodał: admin grudzień - 3 - 2012

Administratorzy serwisu z promocjami Giveaway of the Day mają zaś dziś dla nas ofertę przygotowaną wspólnie z firmą BurnAware Technologies, dzięki której możemy zaopatrzyć się w narzędzie przeznaczone do wypalania płytek CD/DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji katalogującej BurnAware Home. Standardowa cena produktu w chwili obecnej wynosi ok. $30. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Z promocji można skorzystać tylko do jutra – 4 grudnia, do godz. 9:00 rano.

BurnAware Home to przygotowany z myślą o użytkownikach domowych program przeznaczony do nagrywania danych na płytkach CD oraz DVD. Aplikacja pomoże nam nagrać nośniki zawierające dane wszelkiego typu jak, dokumenty, zdjęcia, obrazki, archiwa, muzykę czy pliki wideo. Bez trudu przygotujemy także nośniki bootowalne, płytki nagrywane w wielu sesjach, a także kompakty w standardzie audio-CD, video-CD oraz video-DVD.

BurnAware Home został wyposażony w obsługę nośników DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE i DVD-RAM, a także płytek wielowarstwowych. W produkcie nie zabrakło również modułów pozwalających na wykonywanie bezpośrednich kopii płytek CD oraz DVD.

Program BurnAware Home został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows NT/ 2000/ XP/ Vista/ 7/ 8 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11.9 MB.

Jak zdobyć BurnAware Home za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.