GOTD: Christmas Eve 3D Screensaver za darmo

Dodał: admin grudzień - 23 - 2012

W serwisie Giveaway of the Day dziś czeka na nas powtórka zeszłorocznej akcji rozdawniczej, dzięki której możemy zaopatrzyć się w nastrojowy, świąteczny wygaszacz ekranu przygotowany przez firmę Astro Gemini Software. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja wygaszacza ekranu Christmas Eve 3D Screensaver. Standardowa cena produktu wynosi ok. $10. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji można skorzystać do jutra – 24 grudnia, do godz. 9:00 rano.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się już wielkimi krokami i jeżeli chcielibyście przenieść odrobinę tego świątecznego klimatu na ekran komputera, to być może ta sztuka uda się Wam dzięki wygaszaczowi ekranu Christmas Eve 3D Screensaver. Produkt przygotowany przez firmę Astro Gemini Software przedstawia magiczny, zimowy park w wigilijną noc. Animacja pokaże nam m.in. pięknie udekorowane i błyszczące świąteczne drzewko oraz zabawne króliki skaczące dookoła w oczekiwaniu na prezenty. W tle przygrywać nam będzie uspokajająca i klimatyczna muzyka, dzięki której będziemy mogli poczuć święta podczas zwykłej pracy z komputerem.

Najważniejsze cechy produktu Christmas Eve 3D Screensaver:

  • W pełni trójwymiarowe środowisko.
  • Wysoka jakość animacji
  • Bardzo realistyczna i barwna grafika.
  • Nastrojowy podkład dźwiękowy.
  • Romantyczny i radosny klimat świąt.
  • Cyfrowy zegar.

Program Christmas Eve 3D Screensaver został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą  systemów operacyjnych Microsoft Windows 9x/ 2000/ XP/ Vista Wielkość pliku instalacyjnego programu to 17.4 MB.

Jak zdobyć Christmas Eve 3D Screensaver?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.