GOTD: Santa’s Home 3D Screensaver za darmo

Dodał: admin grudzień - 30 - 2012

W serwisie z promocjami Giveaway of the Day nie znajdziemy dziś żadnej oferty dotyczącej typowego oprogramowania, mamy za to możliwość zaopatrzenia się w klimatyczny, bożonarodzeniowy wygaszacz ekranu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja wygaszacza ekranu Santa’s Home 3D Screensaver.  Skorzystanie z oferty pozwoli nam zaoszczędzić tym razem ok. $10, co stanowi podstawową cenę produktu. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można skorzystać jedynie do jutra – 31 grudnia, do godz. 9:00 rano.

Firma Astro Gemini Software, kojarzona jako stały partner akcji promocyjnych przeprowadzanych za pośrednictwem serwisu Giveaway of the Day, tym razem chyba spóźniła się nieco ze swoją ofertą. Rozdawany produkt – Santa’s Home 3D Screensaver jest bowiem świątecznym wygaszaczem ekranu, który ma przenieść nas do miejsca będącego marzeniem z dzieciństwa – domu Świętego Mikołaja.

Najważniejsze cechy wygaszacza Santa’s Home 3D Screensaver:

  • W pełni trójwymiarowe środowisko.
  • Wysoka jakość animacji
  • Bardzo realistyczna i barwna grafika.
  • Nastrojowy podkład dźwiękowy.
  • Świąteczny klimat
  • Cyfrowy zegar.

Program Santa’s Home 3D Screensaver został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą  systemów operacyjnych Microsoft Windows 9x/ 2000/ XP/ Vista. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 22.2 MB.

Jak zdobyć Santa’s Home 3D Screensaver za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.