Magix Xtreme Photo & Graphic Designer 6 za darmo

Dodał: admin grudzień - 8 - 2012

Na stronach kalendarza adwentowego, przygotowanego przez niemiecki magazyn Chip gości dziś firma Magix ze swoim pakietem oprogramowania graficznego służącego do edycji cyfrowych zdjęć. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Magix Magix Xtreme Photo & Graphic Designer w wersji 6. Aktualna cena najnowszej wersji pakietu, oznaczonej numerem 7 wynosi 300 zł. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko w dniu dzisiejszym.

 

Firma Magix co roku bierze udział w akcjach promocyjnych organizowanych pod postacią kalendarzy adwentowych, umożliwiając bezpłatne nabycie starszych wersji swoich produktów. O ile w zeszłym roku rozdawana była aplikacja Magix Xtreme Photo & Graphic Designer w wersji 5, to w tym roku producent zdecydował się na udostępnienie wersji o oczko wyższej niż rok wcześniej, a jednocześnie tylko o jeden numer niższej od obecnie dostępnej w sprzedaży wersji 7.

Magix Xtreme Photo & Graphic Designer 6 to pakiet narzędzi graficznych pozwalających na edycję zdjęć, dwu- i trójwymiarowych animacji, tekstu, a także układu strony, zarówno w celu publikacji w Internecie jak i utrwalenia na innych nośnikach – a wszystko to za pomocą jednego programu, bez konieczności przełączania się pomiędzy różnymi aplikacjami.

Firma Magix nadała produktowi Magix Xtreme Photo & Graphic Designer 6 miano zabójcy Photoshopa. Firma Magix argumentuje to stwierdzenie faktem, że zestaw aplikacji Adobe Creative Suite Standard, który daje użytkownikowi dostęp do narzędzi o tej samej funkcjonalności to wydatek rzędu 1000$. Natomiast zakup produktu Magix Xtreme Photo & Graphic Designer w najnowszej 7 wersji, która z powodzeniem sprawdzi się w typowych zastosowaniach, możemy zamknąć w koszcie 90$. Oczywiście jeszcze bardziej opłaca się skorzystać z niniejszej promocji, która pozwala nabyć nieco już starą wersję produktu całkowicie za darmo ;)

Co znajdziemy w produkcie Magix Xtreme Photo & Graphic Designer 6? Producent wymienia 4 główne zastosowania tego programu:

 • Edycja plików graficznych
 • Dodawanie wielu interesujących efektów graficznych
 • Tworzenie i edycja grafiki wektorowej
 • Narzędzie DTP do przygotowywania i publikacji dokumentów

Program Magix Xtreme Photo & Graphic Designer 6 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Windows Vista, Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 96.6 MB.

Jak zdobyć Magix Xtreme Photo & Graphic Designer 6 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i skorzystać z przycisku Zum Download, by pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Przy pierwszym uruchomieniu programu zostanie wyświetlone okno, które przeniesie nas do witryny producenta i umożliwi dokonanie darmowej rejestracji produktu.


7 komentarzy to “Magix Xtreme Photo & Graphic Designer 6 za darmo”

 1. mark pisze:

  niestety tylko po niemiecku

 2. zizi pisze:

  BRAK KODU – SZAJS !!!!!!!!!!!

 3. genes pisze:

  Wszystko działa, kod (Aktivierungscode)po rejestracji on line jest wysyłany na maila. Nie znam niemieckiego, może ktoś wie jak zmienić język na angielski? Poprzednią wersję 5 miałem w języku angielskim, nie pamiętam jak było z tym językiem, ale maila z kodem dostałem po angielsku, a teraz po niemiecku.

 4. gnom pisze:

  Wywal niemieckie pliki językowe,domyślnie jest po angielsku.

 5. genes pisze:

  Dzięki za sugestie. Nie mogłem odnalezć folderu językowego, więc wyrzuciłem wszystkie pliki DEU i program nie chciał otworzyć się. Przywróciłem z kosza pliki wykasowane i program sam otworzył się w języku angielskim. Po problemie, ale chciałbym wykasować pliki Deustche odpowiedzialne za język programu.

 6. Zen1950 pisze:

  Gnom,w którym katalogu sa te pliki? – bo program jest dobry , a szkoda by cos nie wyszło. Ogólnie ,moze ktos wie jak przełączyc wersje językowa w najprostszy sposób,moze by tak admin doradził.Z góry dzieki.

 7. andy pisze:

  Zen 1950 Z katalogu MAGIX – Foto_Grafik_Designer_6_SE usuń plik XaraXDeu.dll. Po powtórnym uruchomieniu program otwiera się z angielskim menu.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.