ScanMyReg 2.0 za darmo

Dodał: admin grudzień - 1 - 2012

Gościem dzisiejszej akcji rozdawniczej w serwisie z promocjami oprogramowania od GlarySoft jest firma YL Computing ze swoim narzędziem przeznaczonym do optymalizacji systemowego rejestru w systemach z rodziny Windows. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ScanMyReg w wersji 2.0. Standardowo produkt ten jest obecnie oferowany w cenie ok. $40. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Korzystanie z oferty będzie możliwe jedynie do jutra – 2 grudnia, do godz. 9:00 rano.

Zgodnie z opisem umieszczonym na stronie producenta, ScanMyReg 2.0 jest najszybszym i najbardziej efektywnym narzędziem do optymalizacji rejestru Windows, wśród wszystkich tego typu produktów dostępnych na rynku. Głównym zadaniem aplikacji jest skanowanie rejestru w poszukiwaniu błędnych lub nieaktualnych wpisów rejestru, które mogą w ujemny sposób w pływać na działanie całego systemu.

Poza tym w programie ScanMyReg 2.0 znajdziemy także opcje defragmentacji pliku, w którym przechowywany jest rejestr, co powinno dodatkowo wpłynąć na poprawę szybkości działania systemu. Aplikacja została także wyposażona w moduł tworzenia i przywracania kopii zapasowych rejestru, zabezpieczając nas przed możliwością spowodowania awarii systemu.

Program ScanMyReg 2.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000/ XP / Vista/ 7(x32/x64)/ 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.57 MB.

Jak zdobyć ScanMyReg 2.0 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.

 


6 komentarzy to “ScanMyReg 2.0 za darmo”

 1. marcin pisze:

  nie działa

 2. jawdar pisze:

  działa-też się męczyłem!W notatniku po zapisaniu kodu był drugi rząd kodu.Połączyłe to w jedną całość, następnie skopiowałem całość tzn.to co jest po dwukropku License Code: ………………………………….. wpisałem swoje imię następnie restart i jest OK!!!!
  Pozdrawiam

 3. zizi pisze:

  program jest w PL :)
  przy rej. należy w nazwę … też wkleić numer licencji i będzie ok.

 4. Marcin pisze:

  Dziękuję Jawdar; zrobiłem jak napisałeś; wszystko działa.

 5. marek pisze:

  ani w okresie aktywacji ani po tym okresie nie ma róznicy w zachowaniu programu, czy mu podam samą dolną linijkę czy obie razem, komunikuje że przyjąął rejestrację i chce restartu programu,
  po czym nie wykazuje rejestracji i mozna się tak bawic do upadłego ….

 6. marek pisze:

  po czym kieruje do zakupu pełnej licencjonowanej wersji dla naprawy/usunięcia blędów. Tak samo teraz jak i w czasie trwania okresu promocji. LIPA .

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.