Surveilstar Any Parental Control 1.2.4 za darmo

Dodał: admin grudzień - 24 - 2012

Wigilijna promocja w serwisie z promocjami Glarysoft Giveaway to okazja do zaopatrzenia się w oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej, umożliwiające monitorowanie sposobu korzystania z komputera przez nasze pociechy. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Surveilstar Any Parental Control w wersji 1.2.4. Standardowo produkt ten jest obecnie oferowany w cenie $30. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty będzie można skorzystać tylko do jutra – 25 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

SurveilStar Any Parental Control to oprogramowanie zaprojektowane specjalnie z myślą o rodzicach, którzy chcieliby monitorować sposób w jaki ich dzieci korzystają z komputera oraz zasobów sieci. Aplikacja pozwala na śledzenie aktywności naszych pociech poprzez automatyczne tworzenie zrzutów ekranu, zapisywanie wysyłanych i odbieranych e-maili, zapisywanie treści rozmów z komunikatorów, monitorowanie i zapisywanie odwiedzanych witryn, a także blokowanie niewłaściwych stron internetowych, komunikatorów i innych aplikacji.

Jak zapewnia producent, Surveilstar Any Parental Control 1.2.4 dając pokaźny zbiór narzędzi do monitorowania internetowej aktywności naszych dzieci daje możliwość odpowiednio szybkiego reagowania na kontakt z niewłaściwymi treściami, a także pozwala na zapobiegnięcie narażeniu pociech na kontakt z cybreprzestępcami i stanie się ofiarami internetowych przestępstw.

Program Surveilstar Any Parental Control 1.2.4 został przystosowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP/ 2003 / Vista / Windows 7 (wersja 32-bitowa). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 35.9 MB.

Jak zdobyć Surveilstar Any Parental Control 1.2.4 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.